Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa išvykoje 120:112 (28:21, 26:31, 31:27, 35:33) nusileido Majamio „Heat“ krepšininkams. Donatas Motiejūnas ant parketo nebuvo išbėgęs.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavo aikštės šeimininkai, tačiau trečiojo kėlinio pradžioje ir ketvirtojo viduryje „Pelicans“ buvo prasmukusį į pirmaujančių vaidmenį.

Naujojo Orleano krepšininkai pataikė tik 67,9% baudų metimų. Prie to labiausiai prisidėjo DeMarcusas Cousinsas (33,3%) ir Anthony Davisas (72%).

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Goranas Dragičius. Jis per 31 minutę surinko 33 taškus. Hassanas Whiteside`as pridėjo 20 taškų ir 17 atkovotų kamuolių.

Svečių neišgelbėjo ir 27 Anthony Daviso pelnyti taškai. Tiesa, jis pataikė tik 7 metimus ir 17.

„Heat“: G. Dragič 33, H. Whiteside 20 (17 atk. kam.), W. Ellington 19, D. Waiters 14, J. Johnson ir T. Johnson (9 rez. perd.) po 10.

„Pelicans“: A. Davis (8 atk. kam.) 27, D. Cousins (9 atk. kam.) 19, E. Moore 18, J. Holiday (8 rez. perd.) ir D. Cunningham po 11.