Ispanijoje vykusiose WUKO (pasaulio karatė organizacijos sąjunga) planetos suaugusiųjų karatė pirmenybėse Lietuvos sportininkai parsivežė keturis medalių komplektus - vieną sidabro bei tris bronzos.

Sidabro medalį moterų asmeninėje kumitė rungtyje iškovojo perspektyvi Vilniaus "Karate-Do" klubo atstovė Jurgita Januškaitė. Ji debiutavo suaugusiųjų rungtyje tokio lygio varžybose ir tik finale minimaliu rezultatu (1:2) pralaimėjo labiau patyrusiai Italijos sportininkei. J. Januškaitė pirmą kartą Lietuvos šotokan karatė istorijoje tapo pasaulio vicečempione.

Asmeninėje vyrų kumitė rungtyje pasižymėjo Romualdas Duchnovičius (Vilniaus "Karate-Do" klubas), užėmęs trečiąją vietą.

Bronzos medalius taip pat iškovojo Lietuvos vyrai komandinėje kumitė rungtyje. Lietuvos ekipą sudarė Tomas Žilinskas bei R. Duchnovičius ( abu - "Karate-Do") bei Donatas Jurkevičius (Šiaulių "Atžalyno" sporto mokykla).

Komandinėje vyrų kata rungtyje bronzos medalius pelnę Aivaras Vasiliauskas, Donatas Jurkevičius ir Mantas Tankūnas (visi - "Atžalynas") įrodė, kad yra karatė stipriausiųjų gretose. Šios sudėties Lietuvos komanda tapo Europos čempione 2005 metais Serbijoje, po metų - Vokietijoje, o šiemet tapo Europos vicečempione.

Asmeninėse rungtyse penktąsias vietas užėmė M. Tankūnas (kumitė) bei A. Vasiliauskas (kata).

D. Jurkevičius negalėjo tęsti kovos dėl traumos ir buvo devintas.

Planetos karatė pirmenybėse Ispanijoje dalyvavo per 600 kovotojų iš 24 valstybių.