0
TV3

Pasaulio čempionato starte – P. Strazdo pagerintas rekordas

Balsas.lt specialiai iš Barselonos

Barselonoje prasidėjo įspūdingiausias šių metų plaukimo spektaklis – pasaulio čempionatas. Pirmasis iš lietuvių startavo šių varžybų debiutantas 17-metis Povilas Strazdas.

Plaukikas 400 metrų laisvuoju stiliumi įveikė per 3 min. 56,29 sekundes ir savo plaukime finišavo ketvirtas. Iš 48 plaukikų lietuvis liko 28-as ir nepateko į pirmenybių pusfinalį. P. Strazdas taip pat pagerino savo asmeninį rekordą, kuris iki šiol buvo 3 min. 57,12 sek.

Prieš planetos čempionatą P. Strazdas turėjo puikią repeticiją Poznanėje vykusiame 40-ajame Europos jaunimo plaukimo čempionate. Plaukikas 200 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi varžybose (1.50,77) užėmė 7-ą vietą, 400 metrų nuotolį laisvuoju stiliumi jis nuplaukė 17-as (3.58,12), o 200 metrų kompleksinio plaukimo finale (2.03,36) užėmė 4-ą vietą.

Lietuvai pirmenybėse atstovaus devyni plaukikai - Rūta Meilutytė, Ugnė Mažutaitytė, Jūratė Ščerbinskaitė, Raminta Dvariškytė, Giedrius Titenis, Mindaugas Sadauskas, Danas Rapžys, P. Strazdas ir Tadas Duškinas.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Balsas.lt specialiai iš Barselonos: G. Titenis – pasaulio čempionato pusfinalyje

Balsas.lt specialiai iš Barselonos: T. Duškinas savo plaukime liko paskutinis