7
Rungtynių akimirka. (nuotr. SCANPIX)

Antrąjį pralaimėjimą pasaulio futbolo čempionate patyrė turnyro šeimininkai Kataro futbolininkai, kurie A grupės rungtynėse 1:3 (0:1) nusileido Senegalui.

7

Mačą abi komandos pradėjo gana atsargiai ir nei vienai susikurti kažko ypatingai pavojingo nepavyko.

Visgi dar prieš pertrauką, 41-ąją minutę, žiūrovai išvydo pirmąjį įvartį, kurį pelnė varžovo gynėjo klaida pasinaudojęs senegalietis Boulaye Dia.

Tik prasidėjus antrajam kėliniui Senegalas padvigubino rezultatą, kai smūgiu galva įvartį pelnė Famara Diedhiou.

Šeimininkų sirgalių džiaugsmui jų palaikoma rinktinė dar pelnė pirmąjį čempionato įvartį 78-ąją minutę, kuomet galva pasižymėjo Mohammedas Muntaris.

Vis dėlto į tai Senegalas gana greitai irgi atsakė įvarčiu ir galutinai įtvirtino savo pergalę.

Antrąją nesėkmę patyręs Kataras praktiškai prarado šansus žengti į atkrintamąsias.