2022 m. Pasaulio futbolo čempionato atrankos E grupėje įspūdingą pergalę iškovojo Belgijos rinktinė, kuri namuose 8:0 sutriuškino Baltarusiją bei iškovojo antrą pergalę iš trijų galimų.

Dar pirmame kėlinyje Belgija pelnė net keturis įvarčius: pasižymėjo Michy Batshuayi (14‘), Hans Vanakenas (17‘), Leandro Trossardas (38‘) ir Jeremy Doku (42‘).

Antrame kėlinyje Belgiaj tęsė savo dominavimą, o dar po įvartį pelnė Dennisas Praetas (49‘), Christianas Benteke (70‘), L.Trossardas (75‘) ir H.Vanakenas (89‘).

Iki šiol Belgija ir Baltarusija tarpusavyje rungtynių nebuvo žaidusi.

Prieš tai įspūdingą skaičių įvarčių Belgija buvo pelniusi 2018 m. spalį, kai 9:0 įveikė San Mariną.

Šioje atrankoje iki šiol Belgija 3:1 įveikė Velsą, 1:1 sužaidė lygiosiomis su Čekija.

Su 7 taškais Belgija yra vienvaldė E grupės lyderė ir artimiausią persekiotoją Čekiją lenkia 3 taškais.

Triuškinančią pergalę G grupėje iškovojo ir Nyderlandų ekipa, kuri svečiuose 7:0 nepaliko vilčių Gibraltarui.

Jeigu po pirmojo kėlinio Nyderlandai pirmavo tik 1:0, kai pasižymėjo Stevenas Berghuisas (41‘), tai antrame kėlinyje Gibraltaras buvo tiesiog „sušaudytas“ ir pasižymėjo Luukas de Jongas (55‘), Memphis Depay (61‘ ir 88‘), Georginio Wijnaldumas (62‘), Donyellas Malenas (64‘) ir Donny van de Beekas (85‘).

Šioje atrankoje Nyderlandai pirmose rungtynėse 2:4 pralaimėjo Turkijai, tačiau vėliau 2:0 įveikė Latviją. Dabar tai buvo antroji Nyderlandų pergalė ir po trijų rungtynių jie turi 6 taškus bei tašku nusileidžia Turkijai.