Šeštadienį Serbijoje įvyko 145-asis Belgrado miesto derbis tarp aikštės šeimininkų „Crvena Zvezda“ ir svečių „Partizan“. Šį miesto derbį rezultatu 1-0 laimėjo namuose žaidęs „Crvena Zvezda“ klubas, o vienintelį mačo įvartį 18 minutę pelnė „Partizan“ narys Milan Obradovičius, kuris įsimušė į savus vartus.

Tiesa, šis mačas, kaip ir buvo galima tikėtis, nepraėjo be Serbijos fanų „išdaigų“. Vieni aistringiausių Europos fanų vos nepadegė stadiono. Svečių komandos „Partizan“ aistruoliai įsigudrino stadione užkurti kelis didžiulius laužus.

Dėl šių laužų darbo imtis turėjo ugniagesiai, kuriems visgi pavyko užgesinti didžiules liepsnas. Verta paminėti, kad dėl šio incidento rungtynių teisėjas mačą buvo sustabdęs net 55 minutėms.