Šeštadienį Palanga tiesiog ūžia nuo variklių gaudesio – paskutinę „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių dieną žiūrovų dėmesį sukaustė lenktynės, kuriose bus išsiaiškinti nauji „Aurum 1006 km“ lenktynių karaliai. Lenktynininkai turės įveikti 373 ratus.

Renginyje netrūko ir karštai nusiteikusių merginų, kurios padėjo lenktynininkams „nušlifuoti“ automobilius surengtame „SONAX Sexy automobilių plovime“.

Merginos plaudamos automobilį demonstravo apnuogintus kūnus, rodė ilgas, nuogas ir įdegusias kojas.

Pastaruosius trejus metus „Aurum 1006 km powered by Hanook“ lenktynes laimėjo „Circle K miles Plus Racing Team“, tad bus įdomu stebėti, ar šiai komandai pavyks ketvirtą kartą iš eilės triumfuoti legendinėse Lietuvos lenktynėse.

Kvalifikaciją šiemet vėl laimėjo Ralfas Aronas ir „Circle K miles Plus Racing Team“, kurie šeštadienio lentynėse startavo pirmi. Visgi šiemet tiek trasos rekordą, tiek pole poziciją estas iškovojo su kitu „Audi R8 LMS“ automobiliu. Ralfas Aronas pole poziciją iškovojo su 1 min. 06,148 sek. laiku, kuris yra dvejomis sekundėmis greitesnis nei pernai.