NBA lygoje keturių pralaimėjimų seriją nutraukė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda (19/32).

„Pelikanai“ praėjusią naktį išvykoje 111:101 (31:33, 26:32, 27:22, 27:14) nugalėjo vieną prasčiausių lygos komandų Detroito „Pistons“ (12/38).

Nugalėtojams Brandonas Ingramas surinko 26 taškus, lyderio naštos ėmėsi ir Jonas Valančiūnas. Lietuvis aikštelę paliko su dvigubu dubliu – pelnė 13 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.

29 minutes žaidęs J. Valančiūnas pataikė 4 dvitaškius iš 8, 5 baudas iš 6, o be 13 atkovotų kamuolių dar atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė kamuolį ir blokavo varžovo metimą.

Trečio kėlinio viduryje „Pistons“ pirmavo 15 taškų persvara 76:61. Bet Naujojo Orleano krepšininkai sugebėjo perimti iniciatyvą, likusią mačo atkarpą laimėdami 50:25. Ketvirtame ketvirtyje „Pistons“ beveik penkias minutes negalėjo pelnyti taškų ir svečiai persvėrė rezultatą.

Naujojo Orleano klubas šiame mače puolime atkovojo 16 kamuolių, o 6 iš jų nusigriebė J. Valančiūnas.

„Pistons“: Cory Josephas 18, Jerami Grantas 17, Frankas Jacksonas 14.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26, Nickeilas Alexanderi-Walkeris 14, Jonas Valančiūnas 13 (13 atk. kam.), Trey Murphy 12, Willy Hernangomezas 11.