UEFA Čempionų lygoje ketvirtadienį vyko antrasis ketvirtfinalio mačas, kuriame „RB Leipzig“ klubas dėka pabaigoje pelnyto įvarčio 2:1 pranoko Madrido „Atletico“ klubą.

Šiam Vokietijos klubui tai bus pirmasis Čempionų lygos pusfinalis komandos istorijoje. Ten jų jau laukia PSG ekipa.

Pirmasis rimtesnis pavojus kilo jau 4-ąją mačo minutę, kai prie „Atletico“ vartų gynėjas Marcelis Hasltebergeris atsidūrė laiku ir vietoje, jam labai dėkingai atšoko kamuolys, tačiau jo smūgis iš maždaug dešimties metrų nenusileidžiant kamuoliui ant žemės praskriejo virš vartų.

„Atletico“ žaidėjai keliskart krito baudos aikštelėje prašydami 11 metrų baudinių, bet teisėjas pražangų situacijose neįžvelgė.

Mačas klostėsi gana ramiai, abi komandos gynėsi patikimai. Iki pat pirmojo kėlinio pabaigos nei vieniems, nei kitiems rimtesnių progų sukurti prie varžovų vartų nepavyko.

Bet jau vos prasidėjus antrajam kėliniui krito ir įvartis. „RB Leipzig“ surengė gražią ataką, dešinėje atsidūręs Marcelis Sabitzeris perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur ispanas Dani Olmo galva nukreipė jį tiksliai į apatinį vartų kampą.

Praleidę įvartį „Atletico“ ėmė žaisti aktyviau ir vis dažniau rengdavo pavojingesnes atakas. Galiausiai 70-ąją minutę Joao Felixas buvo pargriautas baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į „RB Leipzig“ vartus. Pats po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas 11 metrų baudinį ir realizavo ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Ir kai atrodė, kad, laikui artėjant iki pabaigos, abu klubai žais kiek atsargesnį futbolą, vokiečiai surengė itin pavojingą ir rezultatyvią ataką. 88 minutę Angelino perdavė kamuolį ties baudos aikštelės linija stovinčiam komandos draugui. Tony Adamso smūgiuotas kamuolys kiek kliudė „Atletico“ gynėją, pakeitė skriejimo kryptį ir įskriejo į vartus.

Per likusį laiką „Atletico“ dar bandė grasinti Vokietijos ekipos vartams ir surengti šturmą, bet finalinis teisėjo švilpukas paskelbė „RB Leipzig“ pergalę 2:1.