Po penktadienį vykusių Rusijos vyrų krepšinio superlygos A diviziono ketvirtfinalio (iki dviejų pergalių) rungtynių vietas pusfinalyje jau užsitikrino antrąsias pergales iš eilės iškovoję reguliariojo sezono nugalėtojas bei čempiono titulą ginantis Maskvos CSKA klubas su Ramūnu Šiškausku bei Kęstučio Kemzūros treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda.

Vėl namuose antrąsias rungtynes žaidę CSKA krepšininkai šįsyk be didesnio vargo 97:73 (25:21, 24:17, 26:19, 22:16) sutriuškino aštuntąją vietą trylikos komandų turnyre užėmusią Vido Ginevičiaus Vladivostoko „Spartak-Primorje“ ekipą.

Pirmąsias rungtynes namuose CSKA laimėjo vos šešių taškų skirtumu - 72:66.

R. Šiškauskas nugalėtojams penktadienį pelnė 9 taškus, po krepšiu atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei blokavo varžovo metimą. Per beveik 22 žaidimo minutes (21:42) jis pataikė vienintelį mestą tritaškį, abu dvitaškius bei realizavo abu baudų metimus.

„Juodos“ rungtynės buvo V. Ginevičiui, kuris per 22 minutes (22:14) prametė net 7 metimus (tritaškiai 0/6, dvitaškiai 0/1), tačiau spėjo sugriebti 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 ir prasižengė 2 kartus.

„Chimki“ krepšininkai penktadienį svečiuose 83:68 (25:25, 22:18, 20:12, 16:13) nugalėjo Rostovo „Lokomotiv“ penketuką. Pirmąsias rungtynes namuose K. Kemzūros auklėtiniai laimėjo 92:74.

Pergalę svečiuose iškovojo vėl be Darjušo Lavrinovičiaus žaidusi Kazanės „Uniks“ komanda. Ji 80:71 (19:19, 18:21, 26:5, 17:26) įveikė Permės „Ural-Great“ penketuką ir, atsirevanšavusi už nesėkmę namuose 78:81, išlygino serijos rezultatą - 1:1.

Trečiosios serijos rungtynės Kazanėje bus žaidžiamos sekmadienį.

Ketvirtosiose penktadienio rungtynėse Liubercų „Triumf“ krepšininkai namuose antrą kartą 72:59 (27:15, 12:15, 14:16, 19:13) nugalėjo Roberto Javtoko Maskvos „Dinamo“ komandą.

Tiesa, pirmojo susitikimo rezultatas (86:85 „Triumf“ naudai) buvo anuliuotas, tad Liubercų ekipa serijoje pirmauja 1:0.

R. Javtokas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 14 taškų, po krepšiais atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, trissyk suklydo ir 4 prasižengė. per nepilnas 36 minutes (35:41) jis prametė tritaškį, pataikė 6 dvitaškius iš 9 bei realizavo 2 baudų metimus iš 4.

Antrasis serijos susitikimas Maskvoje vyks pirmadienį.