15
Alvaro Negredo (nuotr. SCANPIX)

Antradienį buvo sužaistos penkios atsakomosios rungtynės Čempionų lygos atrankoje, po kurių paaiškėjo, kas keliaus į Čempionų lygą, kas į Europos lygą.

15

Daugelio futbolo fanų akys buvo nukreiptos į susitikimą tarp „AS Monaco“ ir „Valencia“. Pirmąsias rungtynes Valencijoje laimėjo „Valencia“ futbolinikai rezultatu 3:1, ir turėjo svarią persvarą prieš šias varžybas.

Valencija į priekį įsiveržė jau 4-ąją minutę, kai Alvaro Negredo pasinaudojęs varžovų klaida, perėmė kamuolį ir tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus. Ilgai laukti monakiečių atsako nereikėjo, 17-ąją minutę Andrea Raggi pasinaudojo Valencijos gynėjų nesusižaidimu baudos aikštelėje ir išlygino rezultatą.

Antrąjame kėlinyje intrigą grąžino Elderson, kai po jo tikslaus smūgio 75-ąją minutę „Monaco“ įsiveržė į priekį. Teisėjas pridėjo dar šešias minutes, tačiau to nepakako „Monaco“ klubui, kad išplėštų pergalę. Jie turės tenkintis Europos lyga.

„Žalgirio“ skriaudikai žengė toliau.

Malmėje susitiko „Malmo FF“ su legendiniu Glazgo „Celtic“. „Malmo“ atsitiesė po pralaimėjimo išvykoje 3:2 ir pateikė dar vieną staigmeną namie laimėdami rezultatu 2:0.

Vilniečių skriaudikus 23-ąją minutę po kampinio prie „Celtic“ vartų į priekį išvedė Markusas Rosenbergas. Antrąjame kėlinyje kamuolys krito dar kartą į „Celtic“ vartus ir vėl po kampinio. Tiesa, kamuolį į savus vartus pasiuntė Dedryckas Boyata.

27‘ Oleksandr Gladkyj [2-2]

88' Mario Sonnleitner („Rapid" Vienna) - raudona kortelė