0
TV3

UEFA Čempionų lygos pirmoji ketvirtfinalio dvikova Marselio „Olympique“ klubui baigėsi tragiškai. Didier Deschampso auklėtiniai namie 0-2 nusileido galingai žaidžiančiam Miuncheno „Bayern“ ir savo šansus patekti į kitą turnyro etapą sumažino iki minimumo.

Prancūzų komandos strategas D.Deschampsas kalbėdamas apie pasibaigusias rungtynes sakė, jog komandos žaidimas sugriuvo pirmo kėlinio pabaigoje.

„Praleidome įvartį prieš pat pertrauką ir antrame kėlinyje neradome jėgų atsitiesti. Vokiečiai antrame kėlinyje mus ėmė spausti. Žaidėme su labai gera komanda. Nors mano žaidėjai rungtyniavo negailėdami savęs, bet  vien to neužteko, kad jei panaikintų  skirtumą tarp mūsų ir vokiečių. “Bayern„ -  visa galva aukštesni už mus. Jų žaidimas buvo geresnis“, - sakė prancūzų treneris.  Strategas priminė, kad komandoje trūko pagrindinio vartininko Steve'o Mandandos ir gynėjo Souleuymane'o Diawaros.

„Galbūt ir dėlto mūsų gynyba buvo labai skylėta“,  - sakė .D. Deschampsas.

D.Deschampsas nesiryžo prognozuoti, kaip pasibaigs atsakomosios varžybos, tačiau prasitarė, kad bavarai namie žaidžia keliskart geriau nei išvykoje. Be to, dabar Miuncheno klubas - ant bangos. Vokiečiai per penkias varžybas į priešininkų vartus įmušė net 22  įvarčius.