Antras pergales Eurolygoje įsirašė Pirėjo „Olympiacos“ (2/0) ir Vilerbano ASVEL (2/0) klubai.

„Olympiacos“ namie 74:68 (13:10, 22:26, 19:16, 20:16) įveikė Madrido „Real“ (1/1). Mačo lūžis įvyko ketvirto kėlinio pradžioje, kai rezultatas dar buvo lygus, bet graikai laimėjo atkarpą 12:2 ir įgytą persvarą išlaikė iki mačo pabaigos.

Nugalėtojams Saša Vezenkovas pelnė 16 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, Tyleris Dorsey pridėjo 12 taškų. Buvęs žalgirietis Thomas Walkupas pasižymėjo 2 taškais (1/3 dvit., 0/3 trit., 0/2 baud.), 4 atkovotais kamuoliais ir 5 rezultatyviais perdavimais.

„Real“ ekipai Nigelis Williamsas-Gossas pelnė 16, Walteris Tavaresas 15 (6 atk. kam., 3 blk.) taškų.

Kitose rungtynėse Vilerbano ASVEL išvykoje 71:67 (13:19, 21:13, 15:12, 22:24) nugalėjo Berlyno ALBA (0/2).

Svečiai į priekį išsiveržė iš karto po didžiosios pertraukos – nors ir nedidelį, bet pranašumą išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Praėjusios savaitės „Žalgirio“ skriaudėjus į priekį vedė 22 taškus pelnęs Chrisas Jonesas, Elie Okobo pridėjo 13. ALBA ekipoje išsiskyrė Maodo Lo su 22 taškais, 14 surinko Oscaras Da Silva.