Likus tik dviem dienoms iki Tokijo žaidynių pabaigos, penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė neleido Lietuvai likti be medalių ir po įspūdingo finišo laimėjo olimpinį sidabrą ir pagerino savo pačios rekordą.

Svarbiausius penkioliktos, sidabru papuoštos Tokijo olimpinių žaidynių dienos įvykius naujienų portalo tv3.lt laidoje „Misija Tokijas“ apžvelgė TV3 sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Linas Kunigėlis.

L. Asadauskaitė fantastiškai rungėsi savo stipriausioje rungtyje – bėgime ir šaudyme. Ji startavo iš 13-os pozicijos ir nuo lyderės turėjo 52 sekundžių atsilikimą.

Mūsiškė po priešpaskutinio šaudymo pakilo į penktąją poziciją ir nuo bronzos medalio ją skyrė kiek mažiau nei 6 sekundės. Fantastinis paskutinis šaudymas ir lemiamas spurtas link antroje vietoje esančios Sarolta Kovacs leido pakilti L. Asadauskaitei į 2 poziciją.

Mūsiškė sėkmingai pasiekė finišo tiesiąją ir tapo pirmąją Lietuvos medalininke, bei daugiau nei 20 sekundžių (11 min. 38,37 sek.) pagerino sau priklausantį šaudymo ir bėgimo olimpinį rekordą.

Sportininkų komentarus ir varžybų akimirkas pamatykite laidoje, esančioje straipsnio pradžioje.

Dvi savaitės įtemptų kovų, karštų naujienų, interviu, tiesioginių transliacijų ir užkulisių – visai tai rasite naujienų portale tv3.lt.