Ispanijoje vykusioje tarptautinėje buriavimo regatoje tarp lyderių pateko „Laser Radial“ („Ilca 6“) klasėje startavusi lietuvė Viktorija Andrulytė.

Lietuvė laimėjo 1 iš 6 plaukimų, surinko 14 baudos balų ir bendroje įskaitoje užėmė 4-ą vietą. Tiesa, ją aplenkė ir vienas vyras Samuelis Beneyto Lancho (10 baudos balų), tad tarp moterų V.Andrulytei atiteko 3-ia pozicija.

Triumfavo indė Nethra Kumanan. Ji laimėjo 3 plaukimus ir surinko 10 baudos balų. Antra tarp moterų buvo ispanė Martina Reino Cacho (13).

Gintarė Scheidt išmėgino jėgas regioninėse Italijos varžybose. Olimpinė vicečempionė „Laser Radial“ klasėje po 7 plaukimų su 28 baudos balais buvo 4-a. Ją aplenkė trys italės: Chiara Benini Floriani (11), Federica Cattarozzi (16) ir Carolina Albano (25).

Tuo tarpu Prancūzijoje vykusiose „iQFOiL“ burlentininkų varžybose „Defi Wind“ Rytis Jasiūnas užėmė 18-ą vietą (114 baudos balų). Triumfavo prancūzas Antoine‘as Albeau (23,7), aplenkęs lenką Macieką Rutkowskį (30) ir Kroatijos atstovą Enrico Marotti (33).