gintarė scheidt

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gintarė scheidt“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gintarė scheidt“.

Kovoje dėl medalių Gintarės Scheidt nesustabdė net patirtas kaulo lūžis: ant nugalėtojų podiumo lipo visa olimpietės šeima

Vasario 10-17 dienomis San Paule vykusiame Brazilijos ILCA buriavimo čempionate triumfavo visa Lietuvos olimpinės vicečempionės Gintarės Volungevičiūtės Scheidt šeima – ji pati iškovojo sidabrą ILCA 6 jachtų klasėje, jos vyras, Robertas Scheidt – auksą ILCA 7 jachtų klasėje, o sūnus Erikas Scheidt – auksą ILCA 4 jachtų klasėje. Tiesa, paskutiniąsias dvi lenktynes sportininkei teko buriuoti patyrus kaulo lūžį, tačiau tai nesutrukdė jai išlaikyti prizinę vietą.
2024-02-20

Olimpinės vicečempionės sūnus stoja į kovą už Lietuvą pasaulio čempionate

Jau rytoj, birželio 29 dieną, Pasaulio „Optimist“ čempionate kovą dėl pergalės ir Lietuvos garbės pradės du jaunieji Lietuvos buriuotojai – Lietuvos olimpinės vicečempionės Gintarės Volungevičiūtės Scheidt bei Brazilijos buriavimo legendos, daugkartinio olimpinio medalininko Roberto Scheidto sūnus Erikas Scheidt bei Australijoje gyvenantis ir besitreniruojantis Lietuvos atstovas Augustas Buividas.
2022-06-28

Pasaulio buriavimo taurės inauguracijoje pagerbta ir į finalinį etapą patekusi Lietuva

Olimpinio sporto širdyje, Lozanos mieste, Šveicarijoje, tarp 56 „SSL Gold Cup“ pasaulio taurės dalyvių valstybių pagerbta ir Lietuva. Oficialiame unikalaus, daugiau nei pusšimčio šalių rinktines kovai dėl pasaulio buriavimo valstybės titulo suvienijusio projekto inauguraciją stebėjo pasaulio buriavimo žvaigždės, tarp jų – ir Lietuvos rinktinės kapitonė, olimpinė vicečempionė Gintarė Volungevičiūtė Scheidt bei jos vyras, Brazilijos rinktinės kapitonas, daugkartinis olimpinis medalininkas Roberta...
2022-06-14

Lietuva iškovojo kelialapį į finalinį „SSL Gold Cup“ pasaulio buriavimo taurės etapą

Po daugiau nei metų pasiruošimo ir trijų intensyvios kovos ant vandens dienų Lietuvos buriavimo rinktinė užsitikrino vietą finaliniame „SSL Gold Cup“ pasaulio taurės etape ir tęs kovą dėl geriausios buriavimo valstybės titulo, kuri spalio 28 – lapkričio 20 d. persikels į Bahreiną. Šveicarijoje vykusiame kvalifikaciniame etape Lietuva, aplenkusi Ekvadoro rinktinę, užėmė antrąją vietą. Pirmąją iškovojo Slovėnijos komanda, kurie taip pat kvalifikavosi finaliniam etapui.
2022-06-04

Pasaulio buriavimo taurėje startavusios Lietuvos sąskaitoje – pirmoji pergalė

Birželio 1 d. „SSL Gold Cup“ pasaulio taurėje kovą už Lietuvos teisę patekti į finalinį etapą pradėjusi Lietuvos rinktinė savo kišenėje turi jau ir pirmąją pergalę – antrųjų dienos lenktynių metu mūsiškiai finišo liniją kirto pirmi. Tačiau pirmoji diena nestokojo aštrių emocijų – pirmosiose lenktynėse mūsiškiai finišavo treti.
2022-06-02

Istorinis įvykis: Lietuva pradeda kovą dėl pasaulio buriavimo valstybės titulo

„Kaip pasaulio futbolo taurė, tik buriavime“ – taip pristatoma „SSL Gold Cup“ pasaulio taurė, kovai dėl pasaulio buriavimo taurės suvienijusi net 56 valstybes, tarp jų – ir Lietuvą. Nacionalinė mūsų šalies rinktinė, vedama olimpinės vicečempionės Gintarės Volungevičiūtės Scheidt, jau rytoj, birželio 1 d., pirmąkart istorijoje Šveicarijoje stos prie kvalifikacinių lenktynių starto linijos.
2022-05-31

Olimpietė Viktorija Andrulytė varžybose Ispanijoje pateko tarp prizininkių

Ispanijoje vykusioje tarptautinėje buriavimo regatoje tarp lyderių pateko „Laser Radial“ („Ilca 6“) klasėje startavusi lietuvė Viktorija Andrulytė. Lietuvė laimėjo 1 iš 6 plaukimų, surinko 14 baudos balų ir bendroje įskaitoje užėmė 4-ą vietą. Tiesa, ją aplenkė ir vienas vyras Samuelis Beneyto Lancho (10 baudos balų), tad tarp moterų V.Andrulytei atiteko 3-ia pozicija. Triumfavo indė Nethra Kumanan. Ji laimėjo 3 plaukimus ir surinko 10 baudos balų.
2021-11-10

Lietuvos buriuotojai pradėjo kovą dėl olimpinių kelialapių

Apie pusantro šimto viso pasaulio stipriausių „Laser Standard“ ir apie šimtas „Laser Radial“ jachtų klasės buriuotojų pirmadienį prie starto linijos Portugalijoje vyksiančiose varžybose – tarp jų ir keturi Lietuvos atstovai. Vyrų „Laser“ klasėje lyderiu tapo Gintarės Scheidt vyras brazilas Robertas Scheidtas su 4 baudos balais po 2 plaukimų.
2021-04-20

Olimpinė prizininkė buriuotoja Gintarė Scheidt kartu su vyru baigia karjerą

Pekino olimpinių žaidynių sidabro medalio laimėtoją Gintarė Scheidt (Volungevičiūtė) nusprendė kartu su vyru brazilu Oscaru Scheidtu baigti profesionalų karjeras. Apie tai sportininkė paskelbė savo „Facebook“ paskyroje. „Praėjo metai po Rio Olimpiados. Šiandien aš ir mano vyras esame apsisprendę baigti ilgas sportininkų karjeras. Daug daug metų laivelyje su vėju ant vandens ir žmonėmis, siekiančiais savo tikslų. Myliu šį sportą, tačiau nemanau, kad dar kartą galėčiau siekti tų pačių tikslų.
2017-10-16

Gintarė Scheidt po „auksinio“ plaukimo: pritrūko tos vienos vietos

Lietuvos olimpinės rinktinės vėliavnešė buriuotoja Gintarė Scheidt XXXI vasaros olimpinių žaidynių moterų „Laser Radial“ klasėje finalinį (auksinį) plaukimą baigė ketvirta ir su 90 baudos taškų užėmė septintą vietą. Kaip apibendrindama vertintumėte savo pasirodymą olimpinėse žaidynėse? Šiandien šiek tiek nepasisekė, nes jau buvau atkovojusi poziciją ir pakilusi į penktąją vietą bendroje įskaitoje. Pritrūko tos vienos vietos. Prie pat finišo viskas sprendėsi, nes visos suplaukė į krūvą.