REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tiems, kurie turi problemų su alkoholio vartojimu, bet nori žengti pirmąjį žingsnį išsilaisvinimo iš nepriklausomybės link, yra svarbu žinoti kelis svarbius žingsnius. 

Tiems, kurie turi problemų su alkoholio vartojimu, bet nori žengti pirmąjį žingsnį išsilaisvinimo iš nepriklausomybės link, yra svarbu žinoti kelis svarbius žingsnius. 

REKLAMA

Šie žingsniai gali tapti jūsų kelio, atsikratant priklausomybe, pradžia.

Sėkminga kelionės pradžia

Kaip žinia, atsisveikinti su priklausomybėmis nėra lengva. Tačiau „Ąžyolyno klinika“ pasidalijo įrašu savo „Facebook“ paskyroje, kuriame nurodė kelis žingsnius, padėsiančius sėkmingai ir tvirtai žengti sveikesnio gyvenimo link. 

„Sustoti vartoti alkoholį gali būti sunku, tačiau tai yra įmanoma ir labai naudinga tiems, kurie siekia pagerinti savo sveikatą ir gyvenimo kokybę. Tai yra kelionė, kuri gali padėti atkurti ne tik fizinę, bet ir psichinę bei emocinę sveikatą. Alkoholio atsisakymas atveria duris į sveikesnį, produktyvesnį ir prasmingesnį gyvenimą.

O kaip pradėti šią kelionę sėkmingai?

  • Pripažinkite, kad alkoholis daro neigiamą poveikį Jūsų gyvenimui. Sąmoningas sprendimas atsisakyti alkoholio yra pirmasis žingsnis.
  • Ieškokite sveikų alternatyvų, kurios padėtų atitraukti dėmesį nuo alkoholio. Tai gali būti sportas, hobiai, ar net meditacija ir jogos praktikos.
  • Stenkitės išvengti situacijų, kuriose yra vartojamas alkoholis. Tai reiškia, kad gali prireikti keisti socialinius įpročius ar aplinką.
  • Reguliarus fizinis aktyvumas, subalansuota mityba ir pakankamas miegas gali padėti Jūsų kūnui atsigauti ir sustiprėti.

Alkoholio atsisakymas, ne tik padės atkurti fizinę, psichinę ir emocinę gerovę, bet ir atvers duris į sveikesnį, produktyvesnį bei prasmingesnį gyvenimą“, – buvo rašoma įraše. 

O, kaip galima mest jei pasaulis toks pilkas?
Tai dėl alkoholio ir pilkas..
Dėl ko atsisakyti alkoholio? Dėl vienos esminės priežasties - alkoholis ardo mūsų sveikatą ir sukelia organizme procesus, kurių pagal mūsų genetiką neturi būti. Na, vienas tokių pavyzdžių, mums gerai matomų - sumėlęs nuo alkoholio vartojimo veidas. Sakysit, tai latras daug geriantis, todėl ir sumėlo. Taip, jis per savo organizmą "praleido" nemažą kiekį, todėl pas jį tokios pasekmės. Tik nepamirškime, kad šis procesas prasideda su pirmu alkoholio gukšniu mūsų gyvenime. O, procesas toks - alkoholis patekęs į kraują panaikina eritrocitų ant įstatinį krūvį ( jis reikalingas, kad eritrocitai vienas kitą atstumtų, nesusiklijuotų tarpusavyje) kada eritrocitai pradeda suklijuoti į gniužulus po dešimt ir net šimtus, pavartojus alkoholio, tie gniutulai kraujagyslėse dar praeina, bet veido kapiliaruose - jie stringa. Veido kapiliarai labai ploni ir turi daug išsišakojimų, va tuose išsišakojimuose jie ir užstringa. Tas kapiliaras išpampsta, užsikemša ir jame kraujas ne cirkuliuoja. Na toliau procesas aiškus - su gėrimo stažu užsikimšusių kapiliarų vis daugėja, kol galiausiai pradeda matytis. Pagal genetiką to neturi būti, išvada paprasta - alkoholis ne maisto produktas. Svarbiausia, tie gnutulai nepraeina ir į smegenų lastelę, nes į ją praeiti gali tik vienas eritrocitas, toks praėjimo diametras identiškas eritrocito diametrai. Kaip žinia eritrocitai " atneša" į smegenų ląstelę deguonį, ląstelę negavusi deguonis pi kelių minučių miršta. Po to organizmas "stumia" kuo daugiau skysčių į smegenis,(dėl to ir skauda galvą rytais) kad išplauti mirusias ląsteles su šlapimu ir prakaitu . Tai ar toks skystis gali būti maisto produktų ?
Tai čia tik keleta pavyzdžių, o kur dar kepenys ir kiti organai. Pernai buvo straipsnis Europos mokslininkų išvados - Europoje dėl alkoholio vartojimo, kasmet suserga vėžiu 1.5 milijono žmonių.
Tie, kurie perskaitys tik kelias šias mokslo isvadas ir statistiką - galiu patikrinti, kad neatsisakys alkoholio vartojimo. Kodėl ? Dėl vienos priežasties - priklausomybė alkoholio vartojimui ims viršų. Tai tiesiog paprastas įrodymas, kaip giliai į sąmonę, dar nuo vaikystės ši priklausomybė " įsiėdusi"
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų