Penktadienį startavęs antrasis Nacionalinės krepšinio lygos savaitgalis Vilniaus “Perlo-MRU” komandai buvo sėkmingas. Šakiuose vykusiose rungtynėse vilniečiai nugalėjo vietos “Zanavyko” komandą rezultatu 80:69.

Nei viena komanda pirmajame kėlinyje nesugebėjo atitrūkti nuo varžovų, tačiau antrajame ėmė ryškėti šeimininkų pranašumas – “Zanavyko” krepšininkai pirmieji susikrovė apčiuopiamą persvarą, iniciatyvą turėję iki paskutinio ketvirčio, prieš kurį vilniečiai turėjo 5 taškų deficitą. Visgi, lemiame kėlinyje Šakių krepšininkai pradėjo strigti - puikiai gynyboje rungtyniavę svečiai lemiamą ketvirtį laimėjo rezultatu 8:24, o labiausiai prie to prisidėjo sėkmingai rungtyniavę Antanas Udras ir Dominykas Domarkas.

Vilniaus “Perlo-MRU” komandos vyr. treneris Mindaugas Sakalauskas, paklaustas, kas lėmė pergalę, sakė: “Pirmus tris kėlinius žaidėme ne savo krepšinį, tačiau ketvirtajame pradėjome žaisti taip, kaip ir turėjome žaisti – radome penketą, kuris varžybų pabaigoje sužaidė tinkamai ir padėjo iškovoti svarbią psichologiškai pergalę. Neišskirdamas nei vieno žaidėjo, noriu pagirti visą komandą, kuri puikiai rungtyniavo gynyboje.”

Rezultatyviausiai vilniečių gretose rungtyniavo A.Udras, pelnęs 24 taškus, jam neblogai talkino Tadas Rinkūnas ir D.Domarkas, atitinkamai pelnę 15 ir 12 taškų.

Kitas rungtynes vilniečiai žais jau šeštadienį, 16 val. Mykolo Romerio universiteto sporto salėje, kurioje laukia derbis su kita sostinės komanda – Vilniaus “Vilnius” ekipa.