Sekmadienio pavakarę „Betsafe-LKL“ čempionate buvo žaidžiamos dvejos 7-ojo turo rungtynės. Kėdainiuose vietos „Nevėžis“ (2/5) po įtemptos dvikovos rezultatu 80:78 (11:26, 22:17, 24:17, 23:18) įveikė Prienų „Skycop“ (3/4) komandą.

Rungtynes Kėdainiuose aukštesniu tempu pradėjo svečiai. Po sėkmingo pirmojo kėlinio „Skycop“ skaičiavo 15 taškų pranašumą (11:26). Tiesa, antrąjį ketvirtį laimėjo „Nevėžis“ ir per ilgąją pertrauką komandas skyrė 10 taškų (33:43).

Antroji rungtynių dalis gausiai Kėdainių arenoje susirinkusiems žiūrovams padovanojo įsimintiną reginį – nuosekliai atsilikimą mažinę „Nevėžio“ krepšininkai preš lemiamą ketvirtį teturėjo 3 taškų deficitą, o ketvirtajame kėlinyje kova vyko iki paskutinės sekundės.

Kėdainių krepšininkai išsiveržė į priekį (66:62), vėliau svečiai buvo priartėję per vieną sėkmingą ataką, o paskutinį Mike'o Bruesewitzo metimą rezultatui esant 80:78 blokavo N. Balašovas. Kamuolį atkovojo M. Varnas ir „Nevėžis“ šventė antrą savo pergalę Lietuvos krepšinio lygos čempionate.

„Nevėžis“: Martynas Varnas (8 atk. kam.) ir Gabrielius Maldūnas – po 14, Regimantas Miniotas ir Nikita Balašovas po 9.

„Skycop“: Darjušas Lavrinovičius 24, Ovidijus Varanauskas 17, Mike'as Bruesewitzas 13.

Vėliau sekmadienį Klaipėdoje vietos „Neptūnas“ priemė Utenos „Juventus“ krepšininkus. Po atkaklios kovos pergalę rezultatu 81:70 (16:18, 23:17, 22:20, 20:15) šventė šeimininkai.

Blankokai rungtynes pradėję Klaipėdos krepšininkai pirmojo kėlinio metu atsilikinėjo 8 taškais, tačiau varžovams neleido pabėgti ir nuo antrojo ketvirčio diktavo rungtynių tempą.

Per ilgąją pertrauką komandas skyrė 4 taškai (39:35), o prieš lemiamą ketvirtį Kazio Maksvyčio auklėtiniai skaičiavo 6 taškų (61:55) pranašumą.

Ketvirtajame ketvirtyje tapo aišku, kad tvirtai kovoję Utenos krepšininkai šioje dvikovoje teigiamo rezultato nepasieks ir „Neptūnas“ iškovos dar vieną pergalę. Dvikovą klaipėdiečiai laimėjo 11 taškų skirtumu.

„Neptūnas“: Osvaldas Olisevičius 15, Lorenzo Williamsas 13, Gyis Masiulis 11, Jerai Grantas 10.

„Juventus“: Kenny Gainesas 18, Karolis Guščikas 14, Marius Runkauskas 10.