Lionelis Messi atliko tris rezultatyvius perdavimus, o Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 3:1 (1:1) įveikė „Saint-Etienne“ futbolininkus.

Šiose rungtynėse PSG klube gretose pagaliau debiutavo Sergio Ramosas, kuris po beveik septynių mėnesių pertraukos grįžo į aikštę.

Pirmieji rungtynėse pasižymėjo šeimininkai, kai 23-ąją minutę krašto saugas Denisas Bouanga pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipė jį į vartus 1:0.

Lygybę PSG atstatė kėlinio pabaigoje, kai Marquinhosas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką puikiu smūgiu galva po L. Messi perdavimo nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.Tuo šeimininkų bėdos nesibaigė, nes pirmajame kėlinyje raudona kortelė buvo parodyta gynėjui Timothee Kolodziejczakui.

Antrajame kėlinyje PSG ilgai vargo ir niekaip negalėjo išnaudoti kiekybinio pranašumo, tačiau Angelis Di Maria 79-ąją minutę vėl po L. Messi puikaus perdavimo pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą 2:1.

Marquinhosas per pridėtą rungtynių laiką antrą kartą nuginklavo vartininką šiame susitikime ir rezultatas tapo 3:1, o trečią rezultatyvų perdavimą atliko tas pats L. Messi.

Rungtynės nelaimingai susiklostė PSG žvaigždei brazilui Neymarui, kuris po susidūrimu su varžovu patyrė skaudžią traumą. Puolėjui buvo ilgą laiką suteikiama medicininė pagalba ir pastarasis tik neštuvų pagalba paliko aikštę.

Po šios pergalės PSG komanda Prancūzijos čempionate artimiausius savo persekiotojus Nicos futbolininkus lenkia 14 taškų persvara ir yra surinkusi 40 taškų.