Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinė po poilsios dienos sugrįžo į olimpinio atrankos turnyro kovas. Mūsiškiai 17:16 įveikė belgus.

Ketvirtadienį lietuviai 21:9 sudorojo kazachus, tačiau skaudžiai 20:21 suklupo prieš JAV.

Pergalė prieš belgus įtvirtino lietuvių pozicijas kovoje dėl ketvirtfinalio. 15.20 val. užtenka įveikti Pietų Korėją. Rungtynes stebėkite gyvai portale tv3.lt arba TV6 kanalu.

Pirmosiomis akimirkomis abi ekipos atrodė pakankamai įsitempusios. Užvirė kova taškas į tašką, bet belgai pirmavo (2:3).

Prabėgus trims minutėms situacija stipriai nesikeitė. Lietuviai labiausiai stengėsi išnaudoti Aurelijaus Pukelio centimetrų po krepšiu (4:4).

Svarbų dvitaškį įsūdė Darius Tarvydas, po kelių atakų dvitaškį dar pridėjo Aurelijus Pukelis (8:5). Netrukus dvitaškį su pražanga pataikė Thibautas Vervoortas (8:7).

Likus mažiau nei keturioms minutėms ekipos pasiekė 6 komandinių pražangų riba, tad atsidarė daugiau galimybių pulti (10:10).

Belgai prasidėjus lemiamoms akimirkos perėmė iniciatyvą po Nicko Celiso taiklaus metimo (11:12). Labai svarbų tašką pridėjo Aurelijus Pukelis (12:12). Likus 2 minutėms dvitaškį pelnė Šarūnas Vingelis (14:12). Tiesa, belgai turėjo atsakymą (14:13).

Po minutės pertraukėlės belgai smogė dvitaškiu, bet Darius Tarvydas sumedžiojo pražangą – realizuoti abu baudos metimai (16:15). Prasidėjus paskutinei minutei rezultatą išlygino Nickas Celisas (16:16).

Chaotiškos paskutinės 20 sekundžių baigėsi Lietuvai naudingu scenarijumi. Sėkmingai apsigynęs Aurelijus Pukelis įmetė tašką, o belgų lemiamas dvitaškis tikslo nepasiekė.

Lietuva: Aurelijus Pukelis 8, Darius Tarvydas 5, Šarūnas Vingelis 3, Modestas Kumpys 1 taškas.

Belgija: Nickas Celisas 6, Thibautas Vervoortas ir Rafaelis Bogaertsas po 5 taškus.