Sėkmingai rungtyniavę Lorenzo Williamsas ir Deividas Gailius atvedė Klaipėdos „Neptūną“ į pergalę Panevėžyje, kuris atsidūrė vos per vieną žingsnį nuo „Betsafe–LKL“ bronzos medalių.

16 taškų pranašumą prieš lemiamą ketvirtį iššvaistęs „Neptūnas“ po atkaklios kovos 88:75 (28:18, 22:24, 14:21, 24:12) palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ ir bronzinėje serijoje iki trijų pergalių jau pirmauja 2-0. Trečiosios ir galimai paskutinės serijos rungtynės vyks penktadienį Klaipėdoje.

Net 13 baudos metimų per pirmąjį kėlinį metęs ir 12 pataikęs (92 proc.) „Neptūnas“ po pirmų 10 minučių pirmavo 28:18.

Nors antrajame kėlinyje „Lietkabelis“ sumažino savo deficitą iki keturių taškų (26:30), „Neptūnas“ surengė spurtą 15:3 ir įgijo didžiausią iki tol turėtą pranašumą – 45:29.

8 taškus per pirmąsias septynias trečiojo kėlinio minutes pelnęs J. Wilsonas padėjo „Lietkabeliui“ ištirpdyti „Neptūno“ pranašumą iki minimumo – 59:58.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 18, Marko Čakarevičius 14, Jamaras Wilsonas 11.

„Neptūnas“: Lorenzo Williamsas 18, Deividas Gailius 15, Laimonas Kisielius 11.

Vos dukart pirmoje rungtynių dalyje suklydęs „Neptūnas“ trečiojo ketvirčio metu kamuolį prarado septynis kartus ir taip iššvaistė savo susikurtą pranašumą (64:63).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui po Gyčio Masiulio ir L. Williamso aštuonių iš eilės taškų „Neptūnas“ susigrąžino dviženklį pranašumą – 76:66.

Nors „Lietkabelis“ į šią atkarpą atsakė šešiais iš eilės taškais, kitoje aikštės pusėje Tomas Delininkaitis smeigė tritaškį, vėliau pridėjo du taškus su pražanga, o komandas ir vėl skyrė 10 taškų – 82:72.

Vos po traumos į aikštę sugrįžęs Ike‘as Iroegbu trečiojo kėlinio pabaigoje besiverždamas link krepšio nesėkmingai nusileido ant parketo ir vėl susižeidė koją. Įžaidėjas po šio incidento daugiau aikštėje nepasirodė, o per 11 minučių pelnė 2 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.