Tokijo olimpinėse žaidynės tęsiasi krepšinio turnyras. C grupėje – lemiamas mūšis. Dėl pirmosios vietos grupėje kausis Ispanija (2/0) ir Slovėnija (2/0).

Pirmajame ketvirtyje Luka Dončičius niekaip nerado savojo žaidimo ir sunkiai skynėsi kelią varžovų krepšio link.

Taškų sąskaitą iš žaidimo Dončičius atidarė tik aštuntąją rungtynių minutę, kuomet jo mestas sudėtingas tritaškis po atšokimo pasiekė tikslą.

Devintąją rungtynių minutę Dončičiaus priežiūra buvo patikėta atletiškajam Madrido „Real“ puolėjui Usmanui Garubai. Bandydamas įveikti varžovų spaudimą slovėnas veržėsi krepšio link ir atsitrenkė į sėkmingai poziciją užsiėmusį Alexą Abrinesą, taip užsidirbdamas trečiąją asmeninę pražangą.

Po šio epizodo Dončičius buvo priverstas keliauti ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Į aikštę Dončičius grįžo po 6 minučių poilsio antrojo ketvirčio viduryje, kai jo komanda atsilikinėjo 28:33.

Po Klemano Prepeličius tritaškio metimo rezultatas ištirpo iki minimalaus 32:33, o po gražaus Dončičiaus perdavimo ore Vlatko Čančarui rezultatas tapo lygus 35:35.

Efektingą Slovėnijos ataką greitajame puolime žiūrėkite ČIA:

Po dviejų kėlinių Ispanija išlaiko pranašumą 44:41.

Ispanijos rinktinėje rezultatyviausias įžaidėjas Ricky Rubio, kurio sąskaitoje jau 13 taškų ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Didžiausią pranašumą ispanai įgyja trečio ketvirčio viduryje, kuomet po dviejų iš eilės Rudy Fernandezo tritaškių atitrūksta 43:55. Fernandezas jau yra pataikęs 4 tritaškius, o jo sąskaitoje 12 pelnytų taškų.

Šias rungtynes tiesiogiai stebėkite portale tv3.lt arba per TV3 televiziją.