Tikras trileris vyko Majamyje, kur prireikė net trijų pratęsimų nugalėtojui išaiškinti.

Aikštės šeimininkai, „Heat“ (32/18) krepšininkai, galiausiai rezultatu 120:124 (27:28, 26:31, 22:26, 25:15, 5:5, 9:9, 6:10) nusileido Toronto „Raptors“ (24/23) komandai.

Pirmoje Rytų konferencijos vietoje esantis Majamio klubas patyrė pirmąją nesėkmę po trijų iš eilės laimėtų rungtynių.

Situaciją didžiąją dalį susitikimo valdė svečiai iš Kanados. Trečiajame kėlinyje jie turėjo netgi 16 taškų persvarą (63:79).

Vis dėlto, aikštės šeimininkai rado būdų sugrįžti į rungtynes, o paskutinę ketvirto kėlinio minutę po Tylerio Herro ir P.J. Tuckerio tritaškių persvėrė rezultatą (100:98).

Gelbėtis reikėjo kanadiečiams ir tą pavyko padaryti po Jimmy Butlerio pražangos paskutinėmis sekundėmis. Naujokas Scottie Barnesas realizavo abu metimus ir teko žaisti pratęsimą (100:100).

Pirmajame pratęsime gelbėjosi vėl Toronto klubas. Likus 17 sekundžių prasižengė Bamas Adebayo, o Gary Trentas Jr. sumetė abu baudų metimus bei išlygino rezultatą (105:105).

Trečiąjį pratęsė išplėšė jau „Heat“ krepšininkai. T.Herro dvitaškis likus 27 sekundėms atstatė pusiausvyrą mače (114:114), nors dar vėliau abi ekipos turėjo po šansą, pergalės išplėšti nepavyko nei vienai.

Likus žaisti 2 minutes Gabe‘o Vincento tolimas šūvis kiek taisė aikštės šeimininkų situaciją (120:122). Visgi, nuo to momento taškų pelnyti Majamio ekipai jau nepavyko, o paskutinėmis sekundėmis Pascalio Siakamo baudų metimai įtvirtino Kanados ekipos pergalę – 120:124.

„Raptors“ vertėsi vos 8 žaidėjų rotacija, o starto penketo nariai žaidė bent po 53 minutes.

Majamio komandos gretose trigubu dubliu pasižymėjo Jimmy Butleris, per 52 minutes pelnęs 37 taškus, atkovojęs 14 kamuolių ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų.

„Heat“: Jimmy Butleris 37 (13/21 dvit., 1/5 trit., 8/11 baud., 14 atk. kam., 10 rez. perd., 5 kld.), Gabe‘as Vincentas 17 (5/12 trit.), Bamas Adebayo 14 (16 atk. kam., 6 kld.), Tyleris Herro 13 (5/22 met., 5 kld.), P.J. Tuckeris, Calebas Martinas ir Maxas Strusas po 11.

„Raptors“: Gary Trentas Jr. 33 (8/13 dvit., 5/15 trit., 2/2 baud., 5 per. kam.), Scottie Barnesas 22 (9 atk. kam.), Pascalis Siakamas 21 (13 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam., 4 blk.), OG Anunoby 20 (14 atk. kam., 6 rez. perd.), Fredas VanVleetas 19 (5/14 trit., 8 rez. perd., 5 kld.), Preciousas Achiuwa 8.