Domantas Sabonis sužaidė dar vienas sėkmingas rungtynes, tačiau Indianos „Pacers“ (18/33) komandai jos tokiomis netapo.

Ricko Carlisle‘o auklėtiniai svečiuose 105:132 (23:34, 37:38, 20:32, 25:28) neprilygo Dalaso „Mavericks“ (29/21) krepšininkams.

28 minutes ir 44 sekundes aikštėje praleidęs D.Sabonis pasižymėjo 21 tašku (7/8 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo 15 atšokusių kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, padarė 3 klaidas ir 5 kartus pažeidė taisykles.

Skirtumas tarp ekipų ryškėjo jau pirmajame kėlinyje. Pradžioje aikštės šeimininkai įgijo 8 taškų pranašumą (6:14), o ketvirčio pabaigoje jis šoktelėjo iki 13 (19:32).

Nors antrajame kėlinyje svečiai kiek situaciją stabilizavo ir atstumas tarp komandų neaugo, tačiau trečiajame „Pacers“ problemos ir vėl tik augo.

Po atkarpos 8-0 Dalaso krepšininkai nutolo 18 taškų skirtumu (64:82). Pastarieji vėliau ketvirtį užbaigė spurtu 10-0, kuris leido susikrauti jau 24 taškų persvarą (80:104).

Likęs kėlinys tebuvo formalumas, tačiau ir jame tvirtai situaciją kontroliavo Dalaso klubas, dar labiau padidinęs pranašumą ir varžovams net neleidęs pagalvoti apie intrigos atkūrimą – 105:132.

„Pacers“: Duane‘as Washingtonas Jr. 22 (6/11 dvit., 3/6 trit., 1/1 baud.), Domantas Sabonis 21 (15 atk. kam., 8 rez. perd.), Carisas LeVertas 14, Chrisas Duarte ir Isaiah Jacksonas (3 blk.) po 12, Justinas Holiday 7 (1/7 trit.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 30 (8/12 dvit., 4/9 trit., 2/7 baud., 12 rez. perd.), Reggie Bullockas 23 (6/8 trit.), Maxi Kleberas 15 (14 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 13 (8 rez. perd.), Joshas Greenas 12, Dwightas Powellas 10.