Jonas Valančiūnas praleido dar vienas rungtynes, o Naujojo Orleano „Pelicans“ (18/31) patyrė jau trečią nesėkmę paeiliui.

Lietuvio ekipa namuose 97:107 (15:27, 19:25, 36:26, 27:29) nusileido Bostono „Celtics“ (26/25) krepšininkams.

J.Valančiūnas pranešama, kad praleido susitikimą dėl ligos, tačiau ši nėra susijusi su koronavirusu.

Jau pirmajame kėlinyje svečiai iš Bostono demonstravo raumenis. Pastarieji susitikimą pradėjo atkarpa 18-2.

Ketvirčio pabaigoje „Celtics“ klubas pridėjo dar vieną spurtą, šį kartą 7-0 ir buvo susikrovęs 19 taškų persvarą (8:27).

Didžiausias atstumas tarp komandų buvo fiksuotas antrojo kėlinio pabaigoje, kai ekipas skyrė 20 taškų (35:52).

Aikštės šeimininkai stengėsi kovoti antrojo mačo dalyje ir ketvirtajame kėlinyje priartėjo iki 8 taškų (75:83), tačiau varžovai greitai sureagavo ir atkurti intrigos neleido. Sparčiu tempu skirtumas vėl tapo dviženklis ir pergalė atiteko praktiškai visas rungtynes pirmavusiai „Celtics“ ekipai – 97:107.

Naujojo Orleano klubas vienintelį kartą priekyje buvo rungtynių pradžioje, po pirmųjų dviejų realizuotų baudos metimų (2:0).

Verta paminėti, kad Bostono komandos duetas – Jaysonas Tatumas ir Jaylenas Brownas – kartu surinko net 69 taškus.

„Pelicans“: Jose Alvarado 19 (5/7 dvit., 3/4 trit., 4 per. kam.), Willy Hernangomezas 14, Garrettas Temple‘as ir Devonte Grahamas po 12, Herbertas Jonesas 11, Joshas Hartas 10 (13 atk. kam.), Naji Marshallas 7.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 38 (13/13 dvit., 4/13 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Jaylenas Brownas 31, Joshas Richardsonas 10, Alas Horfordas ir Robertas Williamsas (16 atk. kam., 4 blk.) po 8, Marcusas Smartas 5 (12 rez. perd.).