43
„Žalgiris“  – „Galatasaray“ (Lukas Balandis/ BNS nuotr.)

Neįtikėtinas futbolo spektaklis Vilniuje baigėsi „Žalgirio“ ir „Galatasaray“ lygiosiomis

Lygiąsias „Žalgiris“ išplėšė per teisėjo pridėtą laiką

Antradienio vakarą Vilniaus „Žalgiris“ žaidė 2023–2024 m. sezono UEFA Čempionų lygos atrankos antrojo etapo rungtynes su Stambulo „Galatasaray“ klubu. Rungtynėse LFF stadione netrūko aistrų ir kovos, tačiau galiausiai rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.

43

Pirmajame kėlinyje abejose aikštės pusėse buvo daugybė progų, kurių nei vienai komandai išnaudoti nepavyko. Nors atrodė, jog kamuolio kontrolė labiau priklauso Stambulo ekipai, žalgiriečiams pavyko sukurti itin pavojingų epizodų. pmaudžiai daug progų pirmajame kėlinyje praleido „Žalgirio“ puolėjas Mathias Oyewusi.

Nors atrodė, kad M. Oyewusi pirmajame kėlinyje neišnaudojo savo progų, vos tik sugrįžęs į aikštę po pertraukos privertė visą stadioną stotis ant kojų. 47 min. futbolininkas pabėgo vienas prieš vartininką, pasiuntė tiksliai kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Žalgirį" į priekį 1:0

65-ąją minutę įvyko itin nemalonus epizodas, kai susižeidęs M. Oyewusi aikštę paliko ant neštuvų.

75-ąją minutę prabyla ir svečiai, kai įvartį galva pelnyti sugeba Abdulkerimas Bardakci ir rezultatas tampa lygus (1:1). Toks varžovų išpuolis įneša sumaišties į „Žalgirio“ žaidimą, o šiuo chaosu pasinaudoję svečiai vos po kelių minučių pelnė dar vieną įvartį ir išsiveržė į priekį (2:1).

Galiausiai vakarą išgelbėjo Donatas Kazlauskas, kuris pridėto laiko metu sugebėjo išlyginti rezultatą (2:2).

„Žalgiris“ už savaitės su Stamulo klubu susitiks išvykoje. Seriją laimėjęs klubas ne tik pelnys kelialapį į trečiojo UEFA Čempionų lygos atrankos etapo kovas, solidžią premiją, bet ir garantuos sau bilietą į UEFA Konfrencijų lygos grupių etapą.

Jeigu žalgiriečiams šios serijos laimėti vis tik nepavyktų, Lietuvos čempionai kovas tęstų Europos lygos atrankoje.