NBA čempionų Los Andželo „Lakers“ komandos sezonas baigėsi pirmajame atkrintamųjų etape. Franko Vogelio auklėtiniai namuose 100:113 (14:36, 27:26, 35:27, 24:24) pripažino Fynikso „Suns“ pranašumą ir seriją pralaimėjo 2:4.

„Suns“ Vakarų konferencijos pusfinalyje susikaus su Denverio „Nuggets“ klubu.

Svečiai nuo pat mačo pradžios rodė fantastišką krepšinį. Jau pirmąjį kėlinį jie laimėjo net 36:14. Į priekį „Suns“ tempė lyderis Devinas Bookeris.

Nuo tada „Suns“ visada išlaikė saugų atstumą nuo varžovų.

Po didžiosios pertraukos nusileisti nenorėję „Lakers“ dar bandė kibti į atlapus Fynikso klubui. Vienu metu aikštės šeimininkams skirtumą pavyko sumažinti iki 12 taškų, o lemiamą kėlinį „Lakers“ pasitiko atsilikdami rezultatu 76:89.

Likus daugiau negu 8 minutėms iki dvikovos pabaigos, „Lakers“ ekipa priartėjo iki 84:94, bet oponentai įmetė 7 taškus be atsako, o mačo pabaigoje priekyje jau buvo 106:93.

Fynikso klubas užtikrintai išlaikė pergalingą pranašumą iki finalinio teisėjo švilpuko.

Ant parketo bandė žengti su trauma kovojęs Anthony Davisas, tačiau vienas Los Andželo klubo lyderių sugebėjo rungtyniauti vos 5 minutes.

Dėl traumos rungtynių nebaigė ir Alexas Caruso.

Arizonos klubą rungtynėse į priekį vedė D. Bookeris, kuris iš viso pelnė 47 taškus ir atkovojo 11 kamuolių. Jis pataikė 15 metimų iš 22, iš jų net aštuoni taiklūs tritaškiai iš 10.

Pralaimėjusiems LeBronas Jamesas surinko 29 taškus.

L. Jamesas pralaimėjo pirmajame atkrintamųjų etape tik pirmą kartą per savo 18 metų karjerą.

„Suns“: Devinas Bookeris 47 (11 atk. kam., 15/22 met.), Jae Crowderis 18, Mikalas Bridgesas ir Cameronas Johnsonas po 10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 29 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Dennisas Schroderis 20, Kentavious Caldwellas-Pope 19, Wesley Matthewsas ir Talenas Hortonas-Tuckeris po 12.