Atkakliausios praėjusios NBA nakties rungtynės vyko Denveryje, kur nugalėtojai laimėjo tašku. Tuo metu įspūdingiausią individualų pasirodymą surengė Milvokio „Bucks“ lyderis iš Graikijos Giannis Antetokounmpo.

Denveryje pergalę šventė Bostono „Celtics“, kuri vietos „Nuggets“ nugalėjo 111:110 (32:21, 24:24, 24:37, 31:28).

Likus pusei minutės rezultatas buvo lygus. Tada tritaškį pataikė Jaylenas Brownas (111:108). Jamalas Murray atsakė dvitaškiu (110:111), bet paskutinysis tolimas ir nugalėtoją galėjęs pakeisti Willo Bartono metimas tikslo nepasiekė.

Fenomenalų pasirodymą dar kartą surengė G. Antetokounmpo. Jis atvedė „Bucks“ į pergalę namie prieš Filadelfijos „76ers“ – 107:95 (28:30, 27:23, 28:22, 24:20).

Krepšininkas iš Graikijos per 36 minutes pelnė 31 tašką, atkovojo 18 kamuolių ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus. G. Antetokounmpo pataikė 10 metimų iš 22 ir realizavo visas 10 baudų.