87
NBA naktis (nuotr. SCANPIX)

Naktį iš antradienį į trečiadienį nežaidė nė viena iš keturių lietuvį savo sudėtyje turinti NBA komanda. Kitų ekipų rungtynėse netrūko atkaklios kovos, pergalingų metimų ir galingų individualių pasirodymų.

87

Trys pergalingos baudos ir auksinė ranka

Minesotos „Timberwolves“ fantastiškai išsigelbėjo Indianapolyje, kur 115:114 palaužė Indianos „Pacers“.

Šeimininkai tvirtai kontroliavo situaciją ir nuo 35-osios minutės iki pat rungtynių pabaigos pirmavo. Likus septynios minutėms iki mačo finišo, „Pacers“ pranašumas siekė devynis taškus (104:95).

„Timberwolves“ rezultatą persvėrė likus trims sekundėms iki rungtynių pabaigos. Indianos komanda gali kaltinti tik save. Jeffas Teague’as prasižengė prieš iš trijų taškų zonos atakuojantį Ricky Rubio. Ispanas realizavo visus tris baudų metimus (115:114).

Paskutinysis tolimas Montos Elliso šūvis nebuvo taiklus.

Indianapolyje vyko ir individualybių kova. „Pacers“ 37 taškus pelnė Paulas George’as (7 atkovoti kamuoliai), „Timberwolves“ – Karlas Anthony Townsas (12 atk. kam.). Išsiskyrė ir minėti įžaidėjai. R. Rubio surinko 21 tašką (13/13 baudų), atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo penkis kamuolius. J. Teague’as pelnė 20 taškų, atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Pergalingas metimas pataikytas Detroite, kur Majamio „Heat“ nuskalpavo vietos „Pistons“ – 98:97,

„Heat“ paskutiniajai atakai turėjo 11 sekundžių Jameso Johnsono metimas buvo netaiklus. Tačiau kamuolį atkovojo Goranas Dragičius. Slovėnas irgi prametė. Auksinę ranką paskutinę sekundę kyštelėjo Hassanas Whiteside’as, pataisęs netaiklų komandos draugo metimą – 98:97.

G. Dragičius iš viso pelnė 28 taškus.

Jameso Hardeno trigubas dublis

Kitose rungtynėse pergalės iškovotos lengviau.

Atlantos „Hawks“ 95:91 savo aikštėje nugalėjo Finikso „Suns“.

Šeimininkai pirmąjį kėlinį laimėjo 27:12, bet pranašumą išbarstė. „Suns“ 41-ąją minutę pirmavo 78:71, bet „Hawks“ galingai sužaidė mačo pabaigą, atitrūko (88:79 – 44 min.) ir nugalėjo.

Atlantos komandai 27 taškus pelnė, devynis rezultatyvius perdavimus atliko ir šešis kamuolius atkovojo vokietis Dennisas Schroderis.

Galingai finišavo Filadelfijos „76ers“. Ji svečiuose 106:101 palaužė Bruklino „Nets“.

Rungtynės vyko permainingai. „76ers“ pergalę lėmė paskutinioji atkarpa. „Nets“, likus putrečios minutės, pirmavo 101:100, bet nuo to laiko taškų nebepelnė.

„Nets“ neišgelbėjo 26 Brooko Lopezo taškai. Jis atkovojo devynis kamuolius ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus.

„76ers“ 23 taškus surinko ir septynis atšokusius kamuolius sugriebė kroatas Dario Šaričius. 21 taškas ir 13 atkovotų kamuolių – Roberto Covingtono sąskaitoje.

Žvaigždės susitiko Hiustone, kur Oklando „Warriors“ 113:106 pranoko vietos „Rockets“.

Svečiai pirmavo visų rungtynių metu. Rekordinė persvara pasiekta 17-ąją minutę. „Warriors“ buvo atitrūkusi 49:27.

Oklando komanda atliko 33 rezultatyvius perdavimus. Hiustono – 20.

Snaiperių sklidinos ekipos šįkart prastai metė tritaškius. „Warriors“ pataikė 11 iš 41 (27 procentai), „Rockets“ – penkis iš 31 (16 proc.).

32 taškus, 10 atkovotų kamuolių ir septynis rezultatyvius perdavimus prie pergalės pridėjo Stephenas Curry. 25 taškus ir penkis atkovotus kamuolius – Klay Thompsonas.

„Rockets“ neišgelbėjo trigubas Jameso Hardeno dublis – 24 taškai, 13 rezultatyvių perdavimų ir 11 atkovotų kamuolių.

Milvokio „Bucks“ išvykoje 118:108 įveikė Šarlotės „Hornets“.

Svečiai pirmavo nuo pirmosios iki paskutinės rungtynių minutės. Didžiausia persvara – 26 taškai (83:57 – 31 min.).

Abi komandos atakavo aukštu pataikymo procentu. Tikslą pasiekė 49 procentai „Hornets“ (39/80) ir 62 procentai „Bucks“ (14/30) metimų.

Rezultatyviausi ekipose buvo po 26 taškus surinkę Tony Snellas („Bucks“) ir Kemba Walkeris (5 rezultatyvūs perdavimai, „Hornets“).

Portlando „Trail Blazers“ namuose 122:113 nugalėjo Denverio „Nuggets“.

Šeimininkai pabėgo nuo trečiojo kėlinio vidurio užtikrintai laimėjo.

„Nuggets“ atliko 23 rezultayvius perdavimus, „Trail Blazers“ – 15.

Portlando komandai 39 taškus pelnė CJ McCollumas. Jis sugriebė penkis atšokusius kamuolius. Jusufas Nurkičius pasižymėjo 33 taškais ir 16 atkovotų kamuolių. Bosnis pataikė 12 metimų iš 15.

Vašingtono „Wizards“ svečiuose 119:108 įrodė savo pranašumą prieš Los Andželo „Lakers“.

Šeimininkai 33-ąją minutę pirmavo 86:70, bet persvaros neišsaugojo.

„Wizards“ 34 taškus pelnė ir 14 rezultatyvių perdavimų atliko Johnas Wallas.

„Lakers“ gretose D'Angelo Russellas pasižymėjo 28 taškais, devyniais rezultatyviais perdavimais ir šešiais atkovotais kamuoliais.