Šiąnakt Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate buvo sužaista net 13-a rungtynių, kuriose savo pergalių serijas pratęsė abi „lietuviškos“ ekipos – Klivlendo „Cavaliers“ ir Denverio „Nuggets“, o mūsiškiai Ž. Ilgauskas ir L. Kleiza savo klubų gretose griežė pirmaisiais smuikais.

„Kavalieriai“ namuose net 117:82 (33:14, 33:18, 26:20, 25:30) sumindė absoliučius lygos autsaiderius Oklahomos „Thunder“ krepšininkus ir į savo sąskaitą įsirašė jau trečią pergalę iš eilės bei 12-tą iš viso.

Šeimininkus į priekį vedė Žydrūnas Ilgauskas, kuris per 13 minučių surinko net 17 taškų (6/8 dvitaškių, 1/1 tritaškis, 2/2 baudos metimai), sugriebė 7-is atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Lietuviui neblogai talkino: Danielis Gibsonas 15 taškų, LeBronas Jamesas ir J. J. Hicksonas po 14 taškų.

„Thunder“ komandą gelbėti mėgino: Chrisas Wilcoxas 14 taškų, Kevinas Duranta sir Russellas Westbrookas po 13 taškų.

Daug sunkesnę pergalę iškovojo Denverio „Nuggets“ klubas, kuris svečiuose tik vieno taško skirtumu 106:105 (32:22, 24:33, 23:16, 25:34) palaužė Los Andželo „Clippers“.

„Nuggets“ komandoje išsiskyrė: Carmelo Anthony 30 taškų, Kenyonas Martinas ir Nene po 17 taškų.

Linas Kleiza buvo ketvirtas pagal rezultatyvumą – jis per 27 minutes įmetė 15 taškų (1/4 dvitaškis, 2/5 tritaškių, 7/7 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius ir kartą pažeidė taisykles.

„Clippers“ orkestrui dirigavo: Ericas Gordonas 24 tašai, Baronas Davisas 18 taškų ir Marcusas Camby‘s 17 taškų.