Šiąnakt Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) čempionate buvo sužaista net dvylika mačų. Nesėkmingai pirmenybes pradėjo ir dar dviejų lietuvių – Lino Kleizos bei Dariaus Songailos – klubai, kurie turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Denverio „Nuggets“ ekipa svečiuose 94:98 (27:28, 19:22, 21:25, 27:23) nusileido Jutos „Jazz“ krepšininkams.

Startiniame  penkete rungtynes pradėjęs ir aikštelėje praleidęs 21 minutę L. Kleiza surinko tik 4 taškus (1/4 dvitaškis, 0/4 tritaškių, 2/2 baudos metimai), o rezultatyviausiai svečių gretose žaidė po 18 pelnę Allenas Iversonas ir Kenyonas Martinas.

„Jazz“ orkestrui dirigavo Carlosas Boozeris, įmetęs 25 taškus, ir rusas Andrejus Kirilenka, pridėjęs 16 taškų.

Vašingtono „Wizards“ komanda savo aikštėje 85:95 (23:23, 23:21, 21:25, 18:26) neatsilaikė prieš Naujojo Džersio „Nets“ žaidėjus.

Lietuvis D. Songaila rungtyniavo tik 7 minutes ir taškų per jas pelnyti nesuspėjo.

Šeimininkų gretose geriausiai sekėsi Antawnui Jamisonui ir DeShawnui Stevensonui, surinkusiems po 14 taškų.

„Nets“ klubą į pergalę vedė kapitonas Vince‘as Carteris, pelnęs 21 tašką, ir kinas Yi Jianlianas, pridėjęs 17 taškų.