Giannis Antetokounmpo siautėjo aikštėje, o NBA čempionai Milvokio „Bucks“ šventė įspūdingą pergalę.

Savo arenoje žaidę „Bucks“ krepšininkai (27/17) nepaliko vilčių „Golden State Warriors“ (30/11) komandai – 118:99 (37:21, 40:17, 20:34, 21:27).

Čempionai jau pirmoje rungtynių dalyje nepaliko vilčių vieniems Vakarų konferencijos lyderių. Po dviejų kėlinių jie dvigubai lenkė varžovus – 77:38.

Vėliau „Warriors“ sumažino atsilikimą, bet Milvokio komandos persvara išliko solidi ir saugi.

Taip „Bucks“ pažymėjo vyriausiojo trenerio Mike'o Budenholzerio sugrįžimą. Strategas praleido ketverias rungtynes dėl Covid-19 protokolo.

„Bucks“ lyderis graikas Giannis Antetokounmpo per 29 minutes įmetė 30 taškų (11/15 dvit.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo trečiasis jo trigubas dublis šį sezoną.

„Warriors“ snaiperis Stephenas Curry buvo pristabdytas ir surinko 12 taškų, žaidimo metu pataikė 4 metimus iš 11 (36 proc.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30 (11/15 dvit., 8/12 baud., 12 atk. kam., 11 rez. perd.), Khrisas Middletonas 23 (5/7 trit.), Bobby Portisas 20, Graysonas Allenas 15.

„Warriors“: Andrew Wigginsas 16, Jonathanas Kuminga 15, Stephenas Curry 12, Klay Thompsonas 11.