Antrą pergalę iš eilės NBA čempionate iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (16/26) su Jonu Valančiūnu, namie 113:89 (28:15, 25:19, 34:29, 26:26) įveikę Los Andželo „Clippers“ (21/22).

J. Valančiūnas aikštėje praleido 31 minutę ir surinko solidų dvigubą dublį: pelnė 18 taškų bei atkovojo 16 kamuolių. Lietuvis pataikė 5 dvitaškius iš 9, 2 tritaškius iš 3 bei abu baudų metimus.

Tai buvo jau 29-as JV dvigubas dublis šį sezoną. „Pelicans“ klubo ažvalgininkas Jimas Eichenhoferis jį pripažino naudingiausiu mačo žaidėju.

„Pelicans“ krepšininkai svečius į nokdauną pasiekė jau susitikimo pradžioje. Šeimininkai pirmosiomis minutėmis pataikė 5 tritaškius iš 7 ir nutolo 24:7.

Iki didžiosios pertraukos „Clippers“ buvo įmetę vos 34 taškus (53:34), jų duobė gilėjo ir trečiame kėlinyje. Vienu metu Naujojo Orleano komanda buvo nutolusi 28 taškų persvara (81:53).

„Šiandien viską nulėmė gera komandinė gynyba. Gindamiesi mes padėjome vienas kitam o puolime nesiblaškėme ir žaidėme iki „tikro“ metimo“, – kalbėjo J. Valančiūnas.

Nugalėtojai aiškiai pranoko Los Andželo ekipą kovoje dėl atšokusių kamuolių (57-46) ir privertė dažniau klysti (6-15).

NBA Vakarų konferencijoje „Pelicans“ šiuo metu užima 10-ąją vietą.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 24, Jonas Valančiūnas 18 (5/9 dvit., 16 atk. kam.), Herbertas Jonesas 14, Devonte Grahamas ir Jaxsonas Hayesas – po 13.

„Clippers“: Terance'as Mannas 15, Marcusas Morrisas 12, Brandonas Bostonas, Serge'as Ibaka ir Xavieras Moonas – po 10.