Dar ketvirtajame kėlinyje net 16 taškų persvarą turėjusi Monako „AS Monaco“ komanda su Donatu Motiejūnu vos neprisižaidė, tačiau galiausiai pasiekė pergalę. Pusfinalio serijos mače Monako klubas svečiuose 85:83 (20:26, 25:14, 23:15, 17:28) įveikė Po Ortezo „Elan Bearnais“ krepšininkus.

Seriją D.Motiejūno atstovaujama ekipa laimėjo rezultatu 3-1 ir žengė į finalą. Aukštaūgis iš Lietuvos ant parketo praleido 15 minučių, per kurias pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 3 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Mike‘as Jamesas su 21 tašku (2/10 trit., 9/10 baud., 5 kld.), 15 pridėjo Willas Thomasas, 12 įmetė Leo Westermannas (6 rez. perd.).

Oponentų neišgelbėjo net 34 taškus suvertęs Brandonas Jeffersonas (7/16 trit., 5 rez. perd.), 16 pelnė Justinas Bibbinsas.

Finalo serijoje Monako klubas susikaus su Vilerbano ASVEL krepšininkais.