Sekmadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygos 9 ture įvyko viena labiausiai intriguojančių šio sezonų dvikovų tarp principinių varžovų „Manchester United“ ir „Liverpool“ komandų. Jau pirmojo kėlinio pradžioje svečiai įgijo dviejų įvarčių pranašumą, o finalinis arbitro švilpukas skelbė triuškinamą aikštės šeimininkų pralaimėjimą 0:5 (0:4).

Šias rungtynes „Liverpool“ pradėjo be vieno savo lyderių senegaliečio Sadio Mane, tačiau stulbinamą sportinę formą demonstruojantis Mohamedas Salahas vienas atliko milžinišką darbą.

Rungtynės prasidėjo greitu „Liverpool“ įvarčiu, o atakos smaigalyje po M. Salaho perdavimo atsidūrė saugas Naby Keita. Dar po kelių akimirkų pasižymėjo ir portugalas Diogo Jota.

Pirmojo kėlinio pabaigoje dar du įvarčius pridėjo Mohamedas Salahas ir rezultatas jau tapo nepadorus 0:4.

50-ąją minutę tas pats M. Salah sėkmingai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir dar labiau padidino svečių pranašumą 5:0.

Per likusį rungtynių laiką „Liverpool“ gerų progų nesukūrė, o „Man Utd“ taip pat nepavyko pelnyti paguodos įvarčio, nors gerą progą turėjo Edisonas Cavani.

Tai buvo antras didžiausias Ole Gunnaro Solskjaero pralaimėjimas jo trenerio karjeroje. Dėl banguojančių ekipos rezultatų „Raudonųjų velnių“ sirgaliai dažniausiai pliekia ne ką kitą, o ekipos vairininką ir buvusį šio klubo žaidėją O.G.Solskjaerą.

Beveik neabejojama, kad po šios triuškinamos nesėkmės kalbos apie naujo trenerio būtinybę Didžiosios Britanijos žiniasklaidoje dar labiau paaštrės.

Po šių rungtynių „Liverpool“ klubas turi surinkęs 21 tašką ir rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje, tuo tarpu stringantis „Man Utd“ su 14 taškų nukrito į septintąją poziciją.