Penktadienį ketvirtą pergalę Eurolygoje iškovojo Miuncheno „Bayern“ (4/1) ekipa, kuri namuose 74:68 (22:18, 17:16, 22:19, 13:15) nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“ (3/2) krepšininkus.

Po šios pergalės „Bayern“ susilygino su Kauno „Žalgiriu“ ir dėka geresnio įmestų ir praleistų taškų santykio pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą.

„Bayern“ pirmavo nuo pat pirmų minučių ir nors trečiame kėlinyje rezultatas tapo lygus (48:48), tačiau tada šeimininkai spurtavo 13:5 ir prieš ketvirtąjį kėlinį įgijo 8 taškų pranašumą – 61:53.

Ketvirtame kėlinyje „Bayern“ išlaikė turėtą persvarą. „Olympiacos“ arčiausiai buvo pavykę pasivyti varžovus iki 6 taškų, tačiau iniciatyvos nepraradę „Bayern“ sėkmingai užbaigė rungtynes ir iškovojo pergalę.

„Bayern“: Wade‘as Baldwinas 18 (5/13 dvit., 1/4 trit.), Vladimiras Lučičius 16, Jalenas Reynoldsas ir Nihadas Dedovičius – po 10.

„Olympiacos“: Kostas Papanikolaou 13, Charlesas Jenkinsas 12, Shaquielle‘as McKissičius 11.