Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Nice“ futbolininkus.

Danilo Pereira 22-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Lionelis Messi 26-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė PSG šiame susitikime į priekį 1:0.

Šis įvartis po Sergio Ramoso perdavimo reiškė, kad L. Messi prisidėjo jau prie 1000 įvarčių (702 įvarčiai ir 298 perdavimai) klubiniame futbole. Negana to, L. Messi Europoje pagal pelnytus įvarčius aplenkė portugalą Cristiano Ronaldo.

Nicolas Pepe 43-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Gianluigi Donnarumma meistriškai atrėmė kamuolį.

Teremas Moffi 45-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau G.Donnarumma dar kartą apgynė savo saugomus vartus.

N. Pepe 52-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu į kairįjį vartų kampą, tačiau nukreipti kamuolio į vartus nepavyko.

Sergio Ramosas 76-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Gaetanas Laborde 81-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.