Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynes su „Lens“ baigė lygiosiomis 1:1 (0:0), o tai leido užsitikrinti čempionų titulą.

Tai jubiliejinis dešimtas „Ligue 1” čempionų titulas, kurį iškovoja Prancūzijos sostinės klubas.

57-ą mačo minutę raudoną kortelę užsidirbo „Lens“ ekipos centro gynėjas Kevinas Danso, taip smarkiai komplikuodamas savo ekipos reikalus.

Kad taptų Prancūzijos čempionais PSG šiose rungtynėse reikėjo bent lygiųjų, tačiau 68-ą minutę Lionelis Messi vienu lietimu nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė aikštės šeimininkus į priekį.

Visgi 88-ąją minutę svečia sugebėjo išlyginti rezultatą, o įvartį pelnė Corentinas Jeanas 1:1.

Tai yra pirmasis L.Messi iškovotas titulas kartu su PSG komanda.

Šiose rungtynėse Paryžiaus „Saint-Germain“ sirgaliai nušvilpė komandos žvaigždę brazilą Neymarą.

Prancūzijos klubo žaidėjai yra nušvilpiami namuose nuo tada, kai kovo 9-ąją dieną nusileido Madrido „Real“ ir baigė savo pasirodymą UEFA Čempionų lygoje. Tuo tarpu Neymaras sulaukia stipriausių fanų žodinių išpuolių.

„Vis dar turiu galiojantį kontraktą su PSG komanda. Aš čia būsiu dar trejus metus, todėl nustokite švilpti arba jums reikės daugiau oro“, – teigė puolėjas.

Neymaro komandos draugas Marco Verratti taip pat nebuvo patenkintas fanų sutikimu. „Sirgaliai, kurie nešventė? To aš nesuprantu. Tai yra futbolas, kartais tu laimi, o kartais pralaimi. Mes esame normalūs žmonės, galime patirti nesėkmių. Visgi šis 10 titulas yra svarbus“, – kalbėjo Italijos futbolininkas.