Sužaisti pirmieji Eurolygos ketvirtfinalio serijų iki 2 pergalių mačai. Per juos pergalę išvykoje pavyko iškovoti tik Pirėjo „Olympiacos“ komandai, Maskvoje palaužusiai patį CSKA rezultatu 76:74 (24:20, 15:12, 23:20, 14:22).

Graikai diktavo sąlygas visas rungtynes, tačiau likus žaisti 15 sek. slovėnas Matjažas Smodišas rezultatą išlygino (74:74). Paskutinis žodis priklausė „Olympiacos“ įžaidėjui amerikiečiui Lynnui Greerui. Jis paskutinę sekundę dvitaškiu metimu paskandino rusų laivą.

Ramūnas Šiškauskas Maskvos komandai pelnė 12 taškų. Graikijos ekipoje Arvydas Macijauskas žaidė tik 7 minutes, per jas prametė du tritaškius, o Renaldas Seibutis mačui nebuvo registruotas.

Per kitas rungtynes sunkiai, bet vis dėlto laimėjo šeimininkai. Sienos „Montepaschi“ rezultatu 73:66 (23:16, 16:20, 16:15, 18:15) palaužė Stambulo „Efes Pilsen“, Vitorijos „Tau Ceramica“ 74:66 (18:16, 18:22, 20:12, 18:16) nugalėjo Belgrado „Partizan“, o Tel Avivo „Maccabi“ 81:75 (16:14, 20:15, 21:28, 24:18) įveikė „Barceloną“.

Sienos komandai Kšištofas Lavrinovičius per 17 minučių pelnė 16 taškų (3/4 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 1/3 baudos), o Vitorijos ekipos puolėjas Simas Jasaitis per 2 minutes pasižymėti nespėjo.

Atsakomąsias rungtynes Pirėjuje, Stambule, Belgrade ir Barselonoje komandos žais balandžio 3 dieną.