Pirmadienį įvyko trejos draugiškos rungtynės, kuriose žaidė Europos komandos. Centriniame mače Briuselyje Belgijos rinktinė 2:1 (1:1) palaužė Čekijos ekipą. Pergalingą įvartį įmušė Marouane’as Fellaini.

Belgus 25-ąją minutę į priekį išvedė Michy Batshuayi. Čekai iki pertraukos išlygino rezultatą. 29-ąją minutę pasižymėjo Michalas Krmenčikas.

Belgijos rinktinei pergalę atnešė M. Fellaini įvartis. „Manchester United“ saugas įmušė 52-ąją minutę.

Įtikinamą pergalę iškovojo rusai. Jie Budapešte 3:0 (2:0) nugalėjo vengrus.

Įvarčius į šeimininkų vartus 20-ąją ir 89-ąją minutę pelnė atitinkamai Fyodoras Smolovas bei Dmitriy Polozas. 40-ąją minutę kamuolį į savojo stačiakampio tinklą nukreipė vengras Martonas Eppelis.

Skopjėje Makedonijos ir Turkijos rinktinių rungtynės baigėsi be įvarčių – 0:0.