michy batshuayi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „michy batshuayi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „michy batshuayi“.

Nepavykęs įvarčio šventimas: juokėsi ir pats futbolininkas

Michy Batshuayi prajuokino futbolo pasaulį. 24-erių belgas pasaulio čempionate bandė švęsti pergalingą komandos draugo įvartį, bet nukentėjo. Po tikslaus Adnano Januzajaus smūgio tinkle nusileidęs kamuolys netrukus atsidūrė M. Batshuayi rankose. Futbolininkas dar kartą mušė į vartus, bet kamuolys atsimušė į virpstą, o po to – į belgo galvą. Epizodas sukėlė ne tik sirgalių ar internautų, bet ir paties futbolininko juoką. „Žinojau, kad tai apskries internetą.
2018-06-29

Michy Batshuayi iš Anglijos keliasi į Vokietiją

Anglijos čempionė Londono „Chelsea“ sutiko paskolinti puolėją Michy Batshuayi. 24-erių futbolininkas po medicinio patikrinimo prisijungs prie Dortmundo „Borussia“, praneša BBC. Jei patikrinimas bus sėkmingas, M. Batshuayi Vokietijoje žais bent iki sezono pabaigos. Šis sandoris gali pagreitinti didesnį – iš Dortmundo į Londono „Arsenal“ persikels „Borussia“ atakų lyderis Pierre’as-Emerickas Aubameyangas.
2018-01-31

Rokiruotė: trys puolėjai gali pakeisti komandas

Užsienio žiniasklaida kurį laiką trimituoja, kad Dortmundo „Borussia“ futbolininkas Pierre’as-Emerickas Aubameyangas netrukus taps naujuoju Londono „Arsenal“ nariu. „Kanonieriai“ už 28-erių puolėją turėtų pakloti 55 milijonus svarų sterlingų. „Borussia“ savo puolimą lyderį žada išleisti tada, kai ras jam pamainą. Dortmundo klubas norėtų išsinuomoti Londono „Chelsea“ puolėją Michy Batshuayi.
2018-01-30

Anglijos čempionai išnešė sveiką kailį

Anglijos čempionai Londono „Chelsea“ futbolininkai buvo priversti vytis kolegas iš „Watford“. Vis dėlto, suspurdėjo kritikuojamas puolėjas Michy Batshuayi, kilęs nuo suolo ir pasižymėjęs dubliu. „Chelsea“ laimėjo 4:2 (1:1). Pirmąjį įvartį nuostabiu smūgiu iš toli pelnė Pedro (12 minutė). Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Abdoulaye Doucoure (45+2 min.
2017-10-21

Praėjusio sezono lyderių mūšio baigtį nulėmė gynėjo įvarčiai

Krašto gynėjas Marcosas Alonso įmušė dublį ir padėjo Anglijos čempionams iškovoti pirmąją sezono pergalę. Londono „Chelsea“ svečiuose 2:1 (1:0) parklupdė vicečempionus – to paties miesto „Tottenham Hotspur“ futbolininkus. „Chelsea“ privalėjo reabilituotis. Čempionai sezoną pradėjo sensacingu pralaimėjimu – pirmajame ture namie neturėjo jokių šansų su „Burnley“ ir nusileido 2:3. Šįkart aikštės šeimininkai rungtynes pradėjo rimtai nusiteikę.
2017-08-20

Pekine jaunojo belgo vadinama Anglijos čempionė nepasigailėjo „Arsenal“

Šeštadienį draugiškose rungtynėse Pekine Anglijos čempionė Londono „Chelsea“ nepasigailėjo to paties miesto „Arsenal“ ir šventė pergalę 3:0 (2:0). „Chelsea“ visus tris įvarčius pelnė per devynias žaidimo minutes. Du tikslūs smūgiai atlikti pirmajame kėlinyje, kai po Michy Batshuayi perdavimo pasižymėjo Willianas (40 minutę). 42 minutę įmušė pats M. Batshuayi (42 min.). 23-erjų belgas įvartį pridėjo ir antrojo kėlinio pradžioje – 49-ąją minutę.
2017-07-22

Marouane’o Fellaini įvartis atvedė belgus į pergalę

Pirmadienį įvyko trejos draugiškos rungtynės, kuriose žaidė Europos komandos. Centriniame mače Briuselyje Belgijos rinktinė 2:1 (1:1) palaužė Čekijos ekipą. Pergalingą įvartį įmušė Marouane’as Fellaini. Belgus 25-ąją minutę į priekį išvedė Michy Batshuayi. Čekai iki pertraukos išlygino rezultatą. 29-ąją minutę pasižymėjo Michalas Krmenčikas. Belgijos rinktinei pergalę atnešė M. Fellaini įvartis. „Manchester United“ saugas įmušė 52-ąją minutę. Įtikinamą pergalę iškovojo rusai.
2017-06-05

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.