29
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Pasaulio futbolo čempionate pradėtos kovos ir B grupėje. Pirmosiose rungtynėse Iranas jau per pridėtą antro kėlinio laiką išplėšė pergalę 1:0 (0:0) prieš Maroką.

29

Po baudos smūgio į savus vartus įsimušė Maroko puolėjas Azizas Bouhaddouzas (90+5 min.). Netrukus po įvarčio teisėjas jau skelbė mačo pabaigą.

Marokas labai intensyviai žaidė per pirmas dvidešimt minučių, kai visoje aikštėje spaudė vos kamuolį spėjusius priimti Irano žaidėjus ir taip išmušė juos iš vėžių.

Marokiečių planas buvo akivaizdus – kuo greičiau pelnyti įvartį. Jie buvo arti to po sumaišties baudos aikštelėje, tačiau Irano gynėjai stebuklingai apsigynė.

Vėliau jau Iranas surengė kelias kontraatakas ir vos nepelnė įvarčio. Padaryti to nepavyko, bet žaidimas stabilizavosi.

Antrasis kėlinys jau buvo ramesnis, bet pasipylė žaidėjų traumos, puikiai atspindėjusios itin kieto abiejų rinktinių žaidimo pasekmes.

Mačo dėl traumos nebaigė ir Irano žvaigždė, puikų sezoną olandų PSV sužaidęs Alireza Jahanbakhshas.

Varžovus nuolat spaudęs Marokas kamuolį kontroliavo net 67 proc. laiko. Abi ekipos atliko po tris smūgius į vartų plotą.

Antrasis grupės mačas prasidės 21 val. Susitiks Portugalija ir Ispanija. Penktadienį jau įvyko ir dar vienerios rungtynės – Urugvajus 1:0 palaužė Egiptą.