Nesėkmę Katare vykstančiame pasaulio bokso čempionate patyrė antrasis trečiadienį į ringą kopęs lietuvis Mantas Valavičius. Supersunkiasvoris (virš 91 kg) iš Lietuvos šešioliktfinalyje 0:3 (27:30, 27:30, 27:30) pralaimėjo turkui Ali Erenui Demirezenui ir baigė savo pasirodymą debiutinėse pirmenybėse.

Turkijos boksininkas aštuntfinalyje kovos su indu Satishu Kumaru. Kiek anksčiau trečiadienį pergalę pirmenybes pradėjo Europos čempionas Eimantas Stanionis. Svorioo kategorijos iki 69 kg debiutantas šešioliktfinalyje 2:1 (28:29, 30:27, 29:28) įveikė airį Adamą Nolaną ir aštuntfinalyje penktadienį susitiks su trečiuoju pagal skirstymą čempionate Venesuelos boksininku Gabrieliu Maestre Perezu. Praėjusiose planetos pirmenybėse prieš dvejus metus venesuelietis iškovojo bronzos medalį.

Burtai palankūs buvo 2012 metų Londono olimpiados ir šių metų Europos čempionato prizininkui Evaldui Petrauskui, kuris pirmajame svorio kategorijos iki 64 kg (24 dalyviai) rate buvo laisvas, o ketvirtadienį aštuntfinalyje boksuosis su su Danielito Zorrilla De La Rosa iš Puerto Riko.

Iš viso pasaulio čempionate dėl medalių ir olimpinių kelialapių kovas pradėjo 243 boksininkų iš 74 šalių. Tiesioginius kelialapius į 2016 metų Rio de Žaneiro (Brazilija) olimpines žaidynes iškovos supersunkaus svorio (virš 91 kg) kategorijos pasaulio čempionas bei likusių svorio kategorijų finalininkai.