Kazachstano futbolo lygoje pergalę iškovojo Taldykorgano „Žetisu“. Prie laimėjimo tiksliu baudos smūgiu prisidėjo lietuvis Mantas Kuklys.

„Žetisu“ sekmadienį svečiuose 2:1 (2:0) nugalėjo Šymkento „Ordabasy“.

M. Kuklys pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, 16-ąją minutę realizavęs baudos smūgį.

27-ąją minutę persvarą padvigubino Edgaras Malakyanas.

67-ąją minutę intrigos lygį Šymkente pakėlė tiksliai nuo 11 metrų žymos smūgiavęs Abdolaye Diakhate.

90-ąją minutę „Žetisu“ futbolininkų aikštėje liko vienu mažiau – antrąją geltoną kortelę užsidirbo Žakypas Kožamberdi.

Kitose rungtynėse Kostanajaus „Tobol“ svečiuose 0:1 (0:0) neatsilaikė prieš Almatos „Kairat“.

Mačo baigtį nulėmė 69-ąją minutę atliktas tikslus Isaelo smūgis.

„Tobol“ saugas Artūras Žulpa žaidė pirmajame kėlinyje, o per pertrauką buvo pakeistas.

„Tobol“ (34 taškai) užima trečiąją turnyro lentelės poziciją, „Žetisu“ (25 tšk.) – penktąją. Lygoje žaidžia 12 komandų.