ordabasy

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ordabasy“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ordabasy“.

Mantas Kuklys prie pergalės prisidėjo tiksliu baudos smūgiu

Kazachstano futbolo lygoje pergalę iškovojo Taldykorgano „Žetisu“. Prie laimėjimo tiksliu baudos smūgiu prisidėjo lietuvis Mantas Kuklys. „Žetisu“ sekmadienį svečiuose 2:1 (2:0) nugalėjo Šymkento „Ordabasy“. M. Kuklys pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, 16-ąją minutę realizavęs baudos smūgį. 27-ąją minutę persvarą padvigubino Edgaras Malakyanas. 67-ąją minutę intrigos lygį Šymkente pakėlė tiksliai nuo 11 metrų žymos smūgiavęs Abdolaye Diakhate.
2018-07-29

Kazachstane – pirmasis Manto Kuklio įvartis

Kazachstano futbolo lygoje įvarčių sąskaitą atidarė Mantas Kuklys. Jis prisidėjo prie rezultatyvios Taldykorgano „Žetisu“ pergalės namuose prieš Šymkento „Ordabasy“ – 4:2 (2:0). M. Kuklys kamuolį į varžovų vartus siuntė 79-ąją minutę. Rezultatas tapo 4:1. Prieš tai hetriku pasižymėjo lietuvio komandos draugas Milanas Bojovičius (28, 45, 60 minutės). „Ordabasy“ įvarčius mušė Jaba Jigauri (78, 90 min.). „Žetisu“ (11 taškų) turnyro lentelėje rikiuojasi šešta, „Ordabasy“ (16 tšk.) – ketvirta.