Anglijos „Premier“ lygoje „Liverpool“ futbolininkai nepasinaudojo šansu grįžti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Nesvetingame „Old Trafford“ stadione pirmiejį įmušę Jurgeno Kloppo auklėtiniai vėliau paleido iniciatyvą 2:2 (1:0).

Pirmasis rungtynėse 23-ią minutę pasižymėjo Luisas Diazas, o pirmoje mačo dalyje „Liverpool“ užtikrintai kontroliavo situaciją.

Pirmoje rungtynių pusėje „Liverpool“ kamuolį kontroliavo 57 proc. laiko ir atliko net 16 smūgių į vartų pusę, kai tuo tarpu aikštės šeimininkai nesurengė nė vienos pavojingesnės atakos.

Visgi „raudonieji velniai“ padarė išvadas po ilgosios pertraukos ir jau 49-ą minutę tolimu įvarčiu po grubios varžovo klaidos atsakė Bruno Fernandezas 1:1.

67-ąją minutę „Man Utd“ sukūrė tikrą šedevrą, kai nuostabų smūgį atliko kamuolį į tolimąjį dešinį vartų pakabinęs saugas Kobbie Mainoo.

Eriko ten Hago auklėtiniai pirmavo iki 84-osios minutės. Tada 11 metrų realizavo Mohamedas Salah ir rezultatas tapo 2:2.

Per likusį laiką komandos nepasižymėjo ir finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias.

Likus septyniems turams iki sezono pabaigos Londono „Arsenal“ ir „Liverpool“ turi po 71 tašką, o 70 taškų surinkusi „Manchester City“ kvėpuoja joms į nugarą.