Emocingai baigėsi „Betsafe-LKL“ rungtynės Vilniuje tarp vietos „Wolves“ (24/16) ir Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (6/17) klubų. Paskutinio šiaudo kabintis už atkrintamųjų bandę kėdainiškiai pralaimėjo 102:83 (23:27, 30:24, 27:16, 22:16), o rungtynių pabaigoje už diskusijas su teisėjais iš aikštės buvo išvarytas svečių ekipos treneris Gediminas Petrauskas.

Uraganiniu puolimu rungtynes Vilniuje pradėjęs Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ pirmajame ketvirtyje pataikė 4 tritaškius, kai tuo tarpu „Wolves“ atsakė vienu tolimu metimu. Po pirmų 10 žaidimo minučių G. Petrausko auklėtiniai pirmavo 23:27.

Antąjį ketvirtį Jeffery Tayloras pradėjo tritaškiu su pražanga ir pridėjęs baudos metimą išlygino rezultatą 27:27.

Antrajame ketvirtyje vilniečiai susigrąžino iniciatyvą, o po ilgosios pertraukos pamažu perlaužinėjo rungtynes. Trečiojo kėlinio pabaigoje puiki R. Sulaimono atkarpa jo komandai jau suteikė apčiuopiamą pranašumą – 78:61. Visgi Kėdainių krepšininkai nepalūžo ir vedami Amito Ebo panaikino nemažą dalį deficito (76:80). Likus kelioms minutėms Gediminas Petrauskas užsidirbo antrąją techninę pražangą ir eliminavo save iš rungtynių, o „vilkai“ naudodamiesi tuo ir vėl atitrūko, tačiau šįkart – jau galutinai.

Rungtynių komentarai:

Savo ekipas į priekį vedė abu „Betsafe Casino“ snaiperio konkurso laimėtojai, ir šįsyk identiškai atakavę iš toli – R. Sulaimonas ir S. McNeilas.

„Wolves“ lyderis pelnė 30 taškų (4/8 trit.) ir surinko 31 naudingumo balą. Naudingi buvo ir Jeffery Tayloras (16 tšk., 21 naud. bal.) bei Garrisonas Brooksas (16 tšk., 8 atk. kam., 23 naud. bal.).

Kėdainiečių legionierius pelnė 21 tašką (4/8 trit.) ir surinko 18 naudingumo balų. A. Ebo sąskaitoje – 23 taškai.

Rungtynių pabaigoje su G. Petrausku aikštę paliko ir klubo sporto direktorius Jonas Mačiulis, negailėjęs aštrių replikų mačo arbitrams.

„Wolves“: Rasheedas Sulaimonas 30, Jeffery Tayloras ir Garrisonas Brooksas po 16, Regimantas Miniotas 10, Vitalijus Kozys 9, Eigirdas Žukauskas 8, Vaidas Kariniauskas 6.

„Nevėžis-Optibet“: Amitas Ebo 23, Seanas McNeilas 21, Ignas Vaitkus 11, Zane'as Watermanas ir Courtney Ramey po 9, Francis Okoro 6.