Anglijos „Premier“ lygoje po tašką pasidalino „Manchester United“ ir „Tottenham Hotspur“ komandos.

Mančesteryje vykusiose rungtynėse nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo. „Manchester United“ ir „Tottenham“ rungtynes baigė lygiosiomis 2:2.

„Manchester United“ labai sėkmingai pradėjo rungtynes ir jau trečiąją minutę įsiveržė į priekį. Greitoje atakoje Marcusas Rashfordas baudos aikštelėje paliko kamuolį Rasmusui Hojlundui, kuris galingu šūviu į vartų viršų nepaliko varžovams jokių šansų.

19-ąją minutę rezultatas buvo išlygintas po „Tottenham“ pakelto kampinio. Aukščiausiai iš visų pašokęs Richarlisonas galva nukreipė kamuolį į vartų kampą.

Artėjant pirmajam kėliniui prie pabaigos į vartų konstrukciją pataikė „Manchester United“ atstovas Destinis Udogie, bet netrukus jo komandos draugas buvo tikslesnis. Jau kitoje atakoje M. Rashfordas sėkmingai sužaidė sienelę su komandos draugu ir tiksliai pataikė į vartų kampą.

Prasidėjus antrajam kėliniui „Tottenham“ sėkmingai įveikė oponentų spaudimą ir baudos aikštelėje atsidūręs Rodrigo Bentancuras dar kartą šiose rungtynėse atstatė lygybę.

Per likusį laiką bene geriausią progą išplėšti pergalę turėjo „Manchester United“ saugas Scottas McTominay. Visgi, jo smūgis skriejo virš skersinio ir komandos pasidalino po tašką.