Londonas, balandžio 10 d. ("Reuters"-BNS). Antradienį sužaistos dvejos UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės, po kurių vietas pusfinalyje užsitikrino du Anglijos pirmenybių lyderiai - "Manchester United" ir Londono "Chelsea" klubai.

Įspūdingą pergalę iškovojo "Manchester United" futbolininkai, namuose net 7:1 (4:0) sutriuškinę "AS Roma" (Italija) vienuolikę ir atsirevanšavę varžovams už nesėkmę 1:2 svečiuose prieš savaitę.

Po du įvarčius nugalėtojams, kurie tarp keturių pajėgiausių Senojo žemyno komandų pateko po penkerių metų pertraukos, pelnė Michaelas Carrickas (11 ir 59 min.) ir Cristiano Ronaldo (43 ir 48 min.), po vieną - Alanas Smithas (16 min.) - Wayne`as Rooney`s (18 min.) ir Patrice`as Evra (80 min.).

Garbės įvartį į aikštės šeimininkų vartus įmušė Daniele De Rossis (68 min.).

"Chelsea" komanda, po lygiųjų - 1:1 - namuose, antradienį Ispanijoje 2:1 (0:1) įveikė "Valencia" ekipą ir UEFA Čempionų lygos pusfinalyje žais po dviejų metų.

Aikštės šeimininkai Valensijoje pirmavo po taiklaus Fernando Morienteso (32 min.) smūgio, tačiau Andrejus Ševčenka (51 min.) antrajame kėlinyje išlygino rezultatą, o baigiantis rungtynėms Michaelas Essienas (90 min.) įmušė pergalingą įvartį.

Kitų du šio turnyro pusfinalio dalyviai paaiškės trečiadienį: "Liverpool" (Anglija) klubas priims "PSV Eindhoven" (Olandija) komandą, kurią išvykoje sutriuškino 3:0, o Miunchene (Italija) vietos "Bayern" futbolininkai žais su "AC Milan" (Italija) vienuolike. Šių ekipų pirmasis susitikimas Milane baigėsi lygiosiomis 2:2.